Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja" Drukuj
02.05.2011.

   W tym roku w eliminacjach gminnych oprócz dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu wzięły udział

     fot. COKiS

    
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem gminnych i powiatowych eliminacji do XIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków “Mama, Tata i Ja”.

W tym roku w eliminacjach gminnych oprócz dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu wzięły udział dzieci z Ośrodków Wychowania Przedszkolnego w Kozarzach, Łempicach i Radziszewie Starym. Festiwalowe jury przyznało I miejsce Magdalenie Wójcik z klasy "0" Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu, II miejsce Pawłowi Zakrzewskiemu z Przedszkola w Ciechanowcu, III miejsce Amelii Czarneckiej z klasy "0" Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu i wyróżnienie Amelii Poryckiej z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego w Radziszewie Starym.
   
Czworo nagrodzonych reprezentowało naszą gminę w czasie eliminacji powiatowych, w których uczestniczyły też dzieci z Przedszkoli nr 1 i 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Przedszkola "Rosochatek" z Rosochatego Kościelnego oraz Przedszkola w Czyżewie. Po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych uczestników jury oceniło ich umiejętności wokalne i przyznało nagrody. I miejsce zajęła Amelia Czarnecka z Ciechanowca, II miejsce Julia Śmiarowska z Czyżewa, a III miejsce Karolina Dworakowska z Wysokiego Mazowieckiego.Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Wójcik z Ciechanowca, Amelia Młynarczuk  z Czyżewa i Kamil Niemyjski z Wysokiego Mazowieckiego.

Dzieci, które zdobyły pierwszą, drugą i trzecią nagrodę będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 13 maja 2011 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, przy ul. Św. Rocha 14.

          Więcej zdjęć...

Festiwal Piosenki Przedszkolaków

fot. COKiS

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl