Program
Rekrutacja do projektu pod nazwą: "Kraina Bobra" przyciąga uwagę turystów Drukuj
22.03.2012.

Logo LGD Krainy Bobra

Wszystkie osoby zamieszkałe na obszarze działalności LGD Kraina Bobra, działające na rzecz rozwoju turystyki, zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym z zakresu budowania marki regionu, zmierzające do ożywienia ruchu turystycznego.

W ramach projektu przewiduje się organizację:
- szkoleń z zakresu budowania marki regionu  (29-30.03, 12.04), Restauracja Szczęsny, Ciechanowiec
- warsztatów, dotyczących wykreowania sieciowych produktów turystycznych (17-19.04), wyjazd po terenie LGD Kraina Bobra, Karczma Upita, Holonki
- wyjazdu studyjnego do Puszczy Białowieskiej, upowszechniającego dobre praktyki stosowane na obszarze wypromowanej na skalę światową marki, jaką jest: Białowieski Park Narodowy (10-11.05), teren LGD Puszcza Białowieska

Ideą projektu jest budowanie sieci współpracy na rzecz rozwoju turystyki obszaru, a także zapewnienie odwiedzającym turystom atrakcyjnych pakietów pobytowych, zachęcających do dłuższego pobytu i ponownego odwiedzenia obszaru LGD „Kraina Bobra”.

Rekrutacja trwa do dnia 23.03.2012 r. do godz.15.00 (liczy się data wpłynięcia deklaracji uczestnictwa do biura projektu) i skierowana jest w szczególności do mężczyzn działających w branży turystycznej. Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.krainabobra.eu w zakładce POKL/”Kraina Bobra” przyciąga uwagę turystów.

Do pobrania:
- deklaracja
- regulamin

Wypełnioną kartę proszę przesłać:
- e-mailem na adres: krainabobra@wp.pl lub
- faxem 86 275 74 52 lub
- pocztą tradycyjną: Stowarzyszenie LGD "Kraina Bobra" ul. Mickiewicza 1A, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej pracy na rzecz rozwoju turystyki obszaru LGD.
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl