Finał Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego Drukuj
14.02.2013.

W zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego Mężczyzn o Puchar Burmistrza Ciechanowca wzięło udział 21 zawodników.

Finał Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego

Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany był w nowej formule - zawody odbywały się przez cztery kolejne niedziele a zwycięzca został wyłoniony spośród uczestników, którzy startowali w co najmniej trzech niedzielnych turniejach.

Po podliczeniu wyników z trzech wybranych niedziel zwycięzcą został Krzysztof Wszoł, który zgromadził 67 punktów, drugie miejsce zajął Sławomir Kostrzyński (66 pkt.), trzecie miejsce - Wojciech Czarnecki (54 pkt.), czwarte - Sebastian Sienicki (51 pkt.), piąte - Dariusz Barańczuk (47,5 pkt.), szóste - Leszek Wróbel  (44,5 pkt.). Siódmym klasyfikowanym zawodnikiem był Dariusz Malinowski, który zgromadził 41 punktów.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »