"Pytanie na śniadanie" TVP2 w Ciechanowcu Drukuj
12.07.2013.


Redaktor Tomasz Tylicki z ekipą programu "Pytanie na śniadanie" TVP2 będąc w Ciechanowcu, szukał odpowiedzi na pytanie: jakie atrakcje czekają na turystów w Gminie Ciechanowiec?

"Pytanie na śniadanie" TVP2 w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI


Prawie każdy mieszkaniec ma własne zdanie o mocnych stronach swojej gminy i sposobach na ich pokazanie, więc bardzo ciekawe jest porównanie własnych pomysłów ze spojrzeniem osoby z zewnątrz. Oglądając emitowany w ogólnopolskiej telewizji felieton, można skonfrontować własne pomysły z  tym, co wydało się interesujące Tomkowi Tylickiemu i ekipie programu "Pytanie na śniadanie".

Felieton  powstał w ramach projektu "Obszary o szczególnym znaczeniu przyrodniczym, czynnikiem rozwoju Polski Wschodniej" dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Oś priorytetowa 1. Nowoczesna gospodarka, Działanie 1.4 Promocja i współpraca. W projekcie uczestniczą gminy Drohiczyn, Ciechanowiec, Perlejewo i Siemiatycze z województwa podlaskiego oraz Konstantynów i Janów Podlaski z województwa lubelskiego.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl