Ciechanowiecka część projektu "Patrz - człowiek!" Drukuj
28.09.2013.

Spektaklem w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu zakończyły się warsztaty pod hasłem "Preteksty" w ramach projektu "Patrz – człowiek!" realizowanego przez Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 
Ciechanowiecka część projektu "Patrz – człowiek!"

fot. Z. Poniatowski MPI


Artystyczne działania performatywne, zaproponowane przez biorących udział w projekcie edukatorów, miały uruchamiać wyobraźnię i przełamywać stereotypowe myślenie na temat innych kultur, wywoływać poczucie wspólnoty w zespołowym działaniu i kształtować postawy obywatelskie.

Na placu Jana Pawła II w Ciechanowcu prezentowana była towarzysząca projektowi wielkoformatowa wystawa plenerowa „Żyjemy razem”, zrealizowana w czasie poprzedniego projektu, który miał na celu uświadomienie mieszkańców Podlasia, że każdy z nas jest inny, ale żyjemy razem na tej ziemi, pod jednym niebem i powinniśmy się nawzajem szanować.

Także projekt "Patrz – człowiek!" zostanie podsumowany wielkoformatową wystawą plenerową, która w roku przyszłym zostanie zaprezentowana w Białymstoku.

Więcej informacji: www.wrotapodlasia.pl

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl