buy medication online
 
Nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni" Drukuj
20.12.2013.


Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu każdego roku jest organizatorem konkursu plastycznego "Barwy jesieni". Jest on organizowany dla szkół i przedszkoli z terenu gminy Ciechanowiec.

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”


W tym roku na konkurs wpłynęło 221 prac z: Przedszkola w Ciechanowcu, szkół podstawowych w Ciechanowcu, Radziszewie Starym, Kocach-Schabach, Łempicach i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych ZSOiZ w Ciechanowcu. Komisja oceniła prace w siedmiu kategoriach wiekowych i postanowiła nagrodzić:

Kategoria 4-5 lat:

1 . Filip Faszczewski (SP. Ciechanowiec)

2 . Dawid Litwińczuk (SP. Ciechanowiec)

3 . Stanisław Ratyński (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienie: Zuzanna Gieros i Zuzanna Nasiadka (SP. Ciechanowiec), Patrycja Koc (SP. Łempice).

Kategoria ,,zerówki”:

1. Kacper Olszewski (SP. Łempice)

2. Patrycja Szcześniak (SP. Ciechanowiec)

3. Zuzanna Boryszewska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Amelia Pawluk, Dawid Chicheł, Paweł Godlewski, Konrad Tymiński i Bartosz Remian (SP. Ciechanowiec).

Kategoria kl. I:

1. Wiktoria Zaremba (SP. Ciechanowiec)

2. Maksymilian Jachimczuk (SP. Ciechanowiec)

3. Łukasz Koc (SP. Koce-Schaby)

Wyróżnienia: Julia Akonom, Aleksandra Grabarz, Aleksandra Pełszyk i Natalia Jankowska (SP. Ciechanowiec), Klaudia Wiktoria Pucel (SP. Radziszewo Stare).

Kategoria kl. II:

1. Julia Kotkowicz (SP. Ciechanowiec)

2. Julia Sokołowska (SP. Ciechanowiec)

3. Angelika Moczulska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienie: Maciej Moczulski (SP. Koce-Schaby), Michał Michalski i Katarzyna Olszewska (SP. Ciechanowiec).

 Kategoria kl. III:

1. Gabriela Gosk (SP. Ciechanowiec)

2. Martyna Wincenciak (SP. Ciechanowiec)

3. Jakub Pawlik (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Gabriela Protaziuk i Paweł Zawistowski (SP. Ciechanowiec), Alicja Koc (SP. Koce-Schaby), Patryk Goliński (SP. Radziszewo Stare).

Kategoria kl. IV-VI:

1. Miłosz Denysiuk (SP. Ciechanowiec)

2. Julia Kryńska (SP. Ciechanowiec)

3. Joanna Ryczkowska i Oliwia Godlewska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Dominik Koc (S.P. Koce Schaby), Andżelika Tryniszewska (SP.Łempice), Julia Sudorowska, Tomasz Wyszyński i Adrian Majewski (SP. Ciechanowiec).

Kategoria gimnazjum:

1. Marta Pełszyk (OSSP w Ciechanowcu) 

2. Kacper Maroński (OSSP w Ciechanowcu)  

3. Aleksandra Wysocka (OSSP w Ciechanowcu)  

Wyróżnienie: Magda Klepacka, Natalia Ziółkowska, Aleksandra Piętka (Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu). 


 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

fot. COKiS

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card