Program
Nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni" Drukuj
20.12.2013.


Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu każdego roku jest organizatorem konkursu plastycznego "Barwy jesieni". Jest on organizowany dla szkół i przedszkoli z terenu gminy Ciechanowiec.

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”


W tym roku na konkurs wpłynęło 221 prac z: Przedszkola w Ciechanowcu, szkół podstawowych w Ciechanowcu, Radziszewie Starym, Kocach-Schabach, Łempicach i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych ZSOiZ w Ciechanowcu. Komisja oceniła prace w siedmiu kategoriach wiekowych i postanowiła nagrodzić:

Kategoria 4-5 lat:

1 . Filip Faszczewski (SP. Ciechanowiec)

2 . Dawid Litwińczuk (SP. Ciechanowiec)

3 . Stanisław Ratyński (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienie: Zuzanna Gieros i Zuzanna Nasiadka (SP. Ciechanowiec), Patrycja Koc (SP. Łempice).

Kategoria ,,zerówki”:

1. Kacper Olszewski (SP. Łempice)

2. Patrycja Szcześniak (SP. Ciechanowiec)

3. Zuzanna Boryszewska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Amelia Pawluk, Dawid Chicheł, Paweł Godlewski, Konrad Tymiński i Bartosz Remian (SP. Ciechanowiec).

Kategoria kl. I:

1. Wiktoria Zaremba (SP. Ciechanowiec)

2. Maksymilian Jachimczuk (SP. Ciechanowiec)

3. Łukasz Koc (SP. Koce-Schaby)

Wyróżnienia: Julia Akonom, Aleksandra Grabarz, Aleksandra Pełszyk i Natalia Jankowska (SP. Ciechanowiec), Klaudia Wiktoria Pucel (SP. Radziszewo Stare).

Kategoria kl. II:

1. Julia Kotkowicz (SP. Ciechanowiec)

2. Julia Sokołowska (SP. Ciechanowiec)

3. Angelika Moczulska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienie: Maciej Moczulski (SP. Koce-Schaby), Michał Michalski i Katarzyna Olszewska (SP. Ciechanowiec).

 Kategoria kl. III:

1. Gabriela Gosk (SP. Ciechanowiec)

2. Martyna Wincenciak (SP. Ciechanowiec)

3. Jakub Pawlik (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Gabriela Protaziuk i Paweł Zawistowski (SP. Ciechanowiec), Alicja Koc (SP. Koce-Schaby), Patryk Goliński (SP. Radziszewo Stare).

Kategoria kl. IV-VI:

1. Miłosz Denysiuk (SP. Ciechanowiec)

2. Julia Kryńska (SP. Ciechanowiec)

3. Joanna Ryczkowska i Oliwia Godlewska (SP. Ciechanowiec)

Wyróżnienia: Dominik Koc (S.P. Koce Schaby), Andżelika Tryniszewska (SP.Łempice), Julia Sudorowska, Tomasz Wyszyński i Adrian Majewski (SP. Ciechanowiec).

Kategoria gimnazjum:

1. Marta Pełszyk (OSSP w Ciechanowcu) 

2. Kacper Maroński (OSSP w Ciechanowcu)  

3. Aleksandra Wysocka (OSSP w Ciechanowcu)  

Wyróżnienie: Magda Klepacka, Natalia Ziółkowska, Aleksandra Piętka (Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu). 


 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

 Nagrody w konkursie plastycznym ,,Barwy jesieni”

fot. COKiS

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl