Stypendiami szlifujemy diamenty, grantami rozwijamy talenty Drukuj
27.02.2014.

VII Bal Charytatywny Stowarzyszenia „Tutor” i “Koalicji Czterech Gmin” był okazją do podziękowań wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie „Tutor" może dofinansowywać programy realizowane przez mieszkańców koalicyjnych gmin Ciechanowiec, Klukowo, Brańsk i Rudka. 

 
Stypendiami szlifujemy diamenty, grantami rozwijamy talenty

fot. M. Chojnowski


Coroczny bal na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizacji pozarządowych w gminie Ciechanowiec, ale to nie jedyne działanie Stowarzyszenia „Tutor”, które przez wszystkie lata swojej działalności przyznało już 51 stypendiów pomostowych dla najlepszych studentów I roku na kwotę 217 800 zł oraz dofinansowało 64 projekty w konkursach grantowych lokalnym organizacjom i instytucjom na kwotę 290 400 zł.

Bal Charytatywny jest jednym ze sposobów gromadzenia funduszy na wspomnianą działalność - także dochód z tegorocznego balu zostanie przeznaczony na kontynuację dotychczasowych programów realizowanych przez stowarzyszenie. Wszyscy ludzie o wielkim sercu, którzy zechcą  wspomóc działalność stowarzyszenia mogą przekazać 1% swojego podatku dochodowego, gdyż Stowarzyszenie "Tutor" od 2007 roku jest Organizacją Pożytku Publicznego.

W tym roku statuetkę „Diament Roku" za bezinteresownie okazaną pomoc otrzymali Państwo Elżbieta i Zbigniew Szczęśni.

Sponsorami tegorocznego balu byli: Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, Wójt Gminy Brańsk Krzysztof Jaworowski, Wójt Gminy Klukowo Grzegorz Jerzy Sylwestrzuk, Wójt Gminy Rudka Andrzej Anusiewicz, Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej ks. dziekan Tadeusz Kryński, Proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy ks. Andrzej Polakowski, Pani Poseł Bożena Kamińska, Pan Thomas Alber - burmistrz partnerskiego miasta Rosbach, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Pani dyrektor Mirosława Chojnowska – COKiS, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Koło Myśliwskie „Rogacz” w Ciechanowcu, zespół muzyczny "Expans" z Klukowa, Pani Julia Leigh - angielska malarka z Brukseli, Pan Pol Ledent - malarz z Brukseli, Pani Anna Kuźmińska - artysta rysownik, Państwo Wiera i Roman Godlewscy Pracownia Witraży Artystycznych, Pani dyrektor Katarzyna Wojtczuk-Zawistowska PKM " DUDA", Pan Mirosław Burzyński - właściciel sieci "Arhelan", Pani Helena Dołęgowska Prezes Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu, Pan Krzysztof Ostrowski - zakład Art-Profil z Olszewka, Pani Aneta Czarnecka - Gabinet kosmetyczny, Pan Jan Morzy - właściciel "Hotelu Nowodwory", Państwo Elżbieta i Zbigniew Szczęśni, Państwo Agnieszka i Tomasz Uszyńscy, Państwo Anna i Fryderyk Kozłowscy, Pani Dorota Wojtas-Kaczyńska, Pan Tomasz Frankowski. 
 
Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom balu oraz sponsorom składa

 
                                                          

Prezes Stowarzyszenia „Tutor”
Agnieszka Uszyńska


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl