Program
Nagrody w konkursie Architektura Powiatu Wysokomazowieckiego Drukuj
29.04.2014.


Na Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Architektura Powiatu Wysokomazowieckiego” organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem wpłynęło 409 prac z 30 placówek oświatowych i kulturalnych z terenu całego powiatu wysokomazowieckiego.

Nagrody w konkursie Architektura Powiatu Wysokomazowieckiego

fot. A. Radziszewski MPI


Głównymi założeniami organizatorów było zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas architektury oraz upowszechnienie twórczości plastycznej jako formy spędzania czasu wolnego, szczególnie wśród młodych osób.

Komisja oceniła prace w sześciu kategoriach wiekowych i postanowiła nagrodzić:

Przedszkola:
1 miejsce – Zofia Stelengowska – Przedszkole w Ciechanowcu
2 miejsce – Gabriel Zabłudowski  – Gminne Przedszkole w Czyżewie
2 miejsce – Karolina Leśniewska  – Gminne Przedszkole w Czyżewie
3 miejsce – Klaudia Kosińska – Przedszkole w Szepietowie

wyróżnienia:
Paweł Derewońko – Przedszkole w Ciechanowcu
Kamil Markowski – Gminne Przedszkole w Czyżewie
Alicja Baczewska – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Zerówki:
1 miejsce – Amelia Pawluk – COKiS
2 miejsce – Wiktoria Lipska – COKiS
3 miejsce – Monika Ołtarzewska – Przedszkole w Ciechanowcu

wyróżnienia:
Jakub Pietruszewski – Gminne Przedszkole w Czyżewie
Kinga Krysińska – COKiS
Oliwia Religa – Przedszkole w Ciechanowcu
Weronika Kozłowska – GOK w Czyżewie
Olga Jasionowska – Gminne Przedszkole w Czyżewie
Julia Koc –GOK w Szepietowie

Kl. I-III:
1 miejsce – Patrycja Bogucka – COKiS
2 miejsce – Julia Sokołowska – COKiS
2 miejsce – Iga Niemyjska – COKiS
3 miejsce – Błażej Góralczyk- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

wyróżnienia:
Feliks Popławski – Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
Jakub Niemyjski – Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach
Maksymilian Jachimczuk – COKiS
Wiktoria Roszkowska – MOK w Wysokiem Mazowieckiem
Anastazja Wnorowska – GOK w Szepietowie

Kl. IV-VI:
1 miejsce – Sara Majewska COKiS
2 miejsce – Łukasz Piętka – Szkoła Podstawowa w Klukowie
3 miejsce – Patrycja Jędras – MOK w Wysokiem Mazowieckiem

wyróżnienia:
Tomasz Wyszyński – Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
Zuzanna Komiażyk – COKiS
Julia Gromadzka – Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
Ada Godlewska – Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
Judyta Stańczuk – Szkoła Podstawowa w Klukowie

Gimnazjum:
1 miejsce – Weronika Piętka – Gimnazjum w Klukowie
2 miejsce – Weronika Kryńska – Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu
3 miejsce – Magdalena Leończuk – Gimnazjum w Klukowie

wyróżnienia:
Natalia Ziółkowska – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
Monika Choromańska – Gimnazjum w Szepietowie
Patrycja Sieńczuk – Gimnazjum w Szepietowie
Marta Koc – Gimnazjum w Klukowie
Joanna Barszczewska – Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

Szkoły średnie:
1 miejsce – Paulina Niemyjska – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
2 miejsce – Dominika Falkowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem
3 miejsce – Kamila Sienicka – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

wyróżnienia:
Tomasz Bruś – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
Michał Kierski – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu


          Więcej zdjęć...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl