Trzy starty i trzy rekordy życiowe Drukuj
06.10.2014.


W odbywających się w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Młodzików - Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego wzięło udział dwóch młodych ciechanowieckich lekkoatletów, którzy startując w trzech konkurencjach pobili trzy rekordy życiowe.

Trzy starty i trzy rekordy życiowe


Tegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików stały na bardzo wysokim poziomie - prawie wszyscy zawodnicy bili rekordy życiowe lub uzyskiwali najlepsze wyniki w sezonie. Także podopieczni klubu LŁKS „Prefbet” Śniadowo Łomża i trenera Cezarego Koziarskiego, spisali się na Mistrzostwach znakomicie.

Kacper Warchoł wystartował w dwóch konkurencjach. W biegu na 100 m pobił rekord życiowy i uzyskał czas 11,79 s, ale dało mu to dopiero 11 miejsce. Także w biegu na 300 m po raz kolejny w tym roku poprawił rekord życiowy (37,66 s), co w jego kategorii wiekowej uplasowało go w ścisłej czołówce, choć w klasyfikacji ogólnej dało dopiero 20 miejsce.

Startujący w skoku w dal Przemysław Łyskawy znalazł się tuż za podium. W finale miał pięć udanych prób, z czego cztery skoki były dłuższe niż jego dotychczasowy rekord. Dzięki skokowi z piątej kolejki, na odległość 6,35 m, i poprawieniu dotychczasowego najlepszego osiągnięcia aż o 33 cm, zajął 4 miejsce.


 
Trzy starty i trzy rekordy życiowe

fot. www.pzla.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl