Trzy starty i trzy rekordy życiowe Drukuj
06.10.2014.


W odbywających się w Zielonej Górze Mistrzostwach Polski Młodzików - Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego wzięło udział dwóch młodych ciechanowieckich lekkoatletów, którzy startując w trzech konkurencjach pobili trzy rekordy życiowe.

Trzy starty i trzy rekordy życiowe


Tegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików stały na bardzo wysokim poziomie - prawie wszyscy zawodnicy bili rekordy życiowe lub uzyskiwali najlepsze wyniki w sezonie. Także podopieczni klubu LŁKS „Prefbet” Śniadowo Łomża i trenera Cezarego Koziarskiego, spisali się na Mistrzostwach znakomicie.

Kacper Warchoł wystartował w dwóch konkurencjach. W biegu na 100 m pobił rekord życiowy i uzyskał czas 11,79 s, ale dało mu to dopiero 11 miejsce. Także w biegu na 300 m po raz kolejny w tym roku poprawił rekord życiowy (37,66 s), co w jego kategorii wiekowej uplasowało go w ścisłej czołówce, choć w klasyfikacji ogólnej dało dopiero 20 miejsce.

Startujący w skoku w dal Przemysław Łyskawy znalazł się tuż za podium. W finale miał pięć udanych prób, z czego cztery skoki były dłuższe niż jego dotychczasowy rekord. Dzięki skokowi z piątej kolejki, na odległość 6,35 m, i poprawieniu dotychczasowego najlepszego osiągnięcia aż o 33 cm, zajął 4 miejsce.


 
Trzy starty i trzy rekordy życiowe

fot. www.pzla.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl