Program
Opowieści ze stajenki Drukuj
19.12.2014.


Jak co roku o tej porze w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu odbył się przegląd jasełek przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem wychowawców.

Opowieści ze stajenki

fot. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu


Ten jasełkowy festiwal wpisał się już w tradycję szkoły, bo od wielu lat odbywa się w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. W tym roku wszystkie chętne klasy od zerówek po szóstoklasistów, prezentowały na forum szkoły swoje inscenizacje. Mali i więksi artyści wykazali się pomysłowością w doborze strojów i rekwizytów, a korowód postaci odwiedzających ubogą stajenkę wykraczał daleko poza pastuszków i aniołki.

Tym klasycznym i bardziej nowoczesnym scenariuszom towarzyszyły nastrojowe kolędy i wesołe pastorałki. Młodzi aktorzy imponowali swoją odwagą i talentem recytatorskim, a ich umiejętność wczuwania się w rolę budziła podziw widowni i wzruszała.

Rodzice, którzy pomagali swoim dzieciom w przygotowaniu strojów czy opanowaniu ról mogli być dumni ze swoich pociech. A w szkole dzięki młodym artystom zapanował prawdziwie świąteczny nastrój..

                                                                

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu         Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl