Sukces Podlaskich Karateków na 25. Mistrzostwach Europy Drukuj
27.03.2015.


Z Hagi w Holandii powróciła reprezentacja Polski, w której składzie znaleźli się zawodnicy i zawodniczki z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, Choszczeńskiego Klubu Karate i z Lewina Brzeskiego. Wszystkie Kluby reprezentowały Polską Federację Instytut Budokai Karate z siedzibą w Ciechanowcu.

Nasi zawodnicy brali udział w 25. Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin organizowanych przez International Budo Kai, której Prezydentem jest Kancho Gerard Gordeau (9 dan).

W Mistrzostwach wzięły udział reprezentacje Holandi, Polski, Włoch, Węgier, Łotwy, Szwajcarii, Chorwacji, Francji, Belgii, Niemiec i Danii.

Przed walkami Seniorów zostały rozegrane w formie meczu międzynarodowego walki juniorów do 17. roku życia, w których sukces odniósł Jacek Misiewicz z Zambrowa, wielokrotny Mistrz Polski zdobywając 1 miejsce w kategorii + 70 kg, otrzymując Honorowy tytuł Mistrzostw Europy. Drugim juniorem, który zajął 1 miejsce był 14-letni Bartosz Kochanek z Choszczna.

W walkach seniorów, brązowy medal zdobyła Dorota Perz (1 dan), zawodniczka trenująca w Ciechanowcu, na co dzień Pracownik Agencji Ochrony Global Security, która to firma była jednym ze sponsorów wyjazdu naszej zawodniczki. Dorota jest także samodzielnym instruktorem karate w Mielniku.

Jednym z Gości Mistrzostw Europy był wielokrotny Mistrz Świata K1 Semmy Schilt, z którym nasi zawodnicy mieli okazję się spotkać. Kierownikiem Reprezentacji Polski był Shihan Artur Więzowski, Trenerem Sensei Robert Gaździk i Sensei Mirosław Sędrowski.

                                                         
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 

Sukces Podlaskich Karateków  na 25. Mistrzostwach Europy
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl