500 kajaków - III edycja spływu kajakowego rzeką Bug Drukuj
16.06.2015.

500 kajaków - to największy spływ kajakowy na Podlasiu, na jednej z ostatnich nieuregulowanych rzek w Polsce. Pierwszy spływ rzeką Bug odbył się w 2013 roku w związku z obchodami 500-lecia województwa podlaskiego, uczestniczyły w nim 232 załogi kajakowe.
 
III edycja spływu kajakowego rzeką Bug

Spływ kajakowy rzeką Bug to niesamowite przeżycia i przepiękne widoki. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie - pierwszej historycznej stolicy Podlasia, a zakończy się w miejscowości Granne, gdzie w Nadbużańskim Centrum Turystycznym, przy ognisku i muzyce granej na żywo będzie można zasmakować przysmaków lokalnej kuchni. Wrażenia jakie przeżyjesz pozostaną w Twojej pamięci na zawsze.

W dwóch edycjach wzięło udział 375 załóg kajakowych - 683 osoby. Czy w 2015 roku uda nam się pobić rekord? Przekonamy się 1 sierpnia 2015 roku.

Zapraszamy na III edycję spływu 500 kajaków - 1 sierpnia 2015 roku spotkamy się na plaży w Drohiczynie.

Stworzyliśmy nową stronę internetową: www.500kajakow.pl oraz stronę na portalu społecznościowym www.facebook.com/500kajakow - zachęcam do polubienia profilu spływu. Będzie nas więcej - większa reklama.

Zapisy już trwają.

więcej informacji www.500kajakow.pl

                                           
Rafał Siwek
Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury
w Drohiczynie
 

III edycja spływu kajakowego rzeką Bug
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl