Puchar Polski Kyokushin Karate IBK Drukuj
18.05.2015.

W hali sportowej Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK (Kyokushin Karate) zorganizowany przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Ciechanowca.

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Otwarcia zawodów dokonał Wojewoda Podlaski Andrzej Meyer oraz Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. Na czele komitetu organizacyjnego stali Shihan Artur Więzowski, Sensei Wojciech Zagdański i Zbigniew Dąbrowski. 

Puchar Polski zgromadził 150 zawodników i zawodniczek z Polski i województwa Podlaskiego a także z Holandii. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA, czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Zawody sędziowali Shihan Maciej Misiak z Warszawy i Shihan Mirosław Jędrowski z Choszczna, ponadto wpierali ich sędziowie Sensei Robert Gaździk, Sensei Dorota Perz, Sensei Marta Jędrowska i Sensei Kamil Nieszporek. Sędzią głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak z Siewierza.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule K1 kickboxingu oraz walki najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i ochraniacze, stosowane dla bezpieczeństwa uczestników zawodów sportowych. Niemniej widowiskowe były walki najmłodszych w formule mini MMA.

Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie.

                                                        

Mazowiecko-Podlaski Klub KaratePuchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK
Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl