Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy Drukuj
21.05.2015.

Pomimo wietrznej pogody w niedzielę 17 maja, 43-osobowa grupa rowerzystów z Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy wyruszyła na wycieczkę z Ciechanowca do miejscowości Murawskie Nadbużne.

 
Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy

fot. ks. A. Polakowski


Jechaliśmy wśród lasów, więc nawet nie odczuliśmy podmuchów wiatru. Nasz rowerowy szlak prowadził także wśród malowniczych pól i łąk, mogliśmy podziwiać piękne krajobrazy i oderwać się od miejskich hałasów - powiedziała uczestniczka wycieczki. Świetnie radziły sobie dzieci, po których nie widać było zmęczenia, tylko radość i podekscytowanie z nowej przygody - dodała.

Na kilkanaście rodzin, które zmęczone, ale i zadowolone dotarły do Murawskich Nadbużnych, czekało już rozpalone ognisko.

Organizatorem wycieczki była Grupa Inicjatywna przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu razem z księdzem Proboszczem. To nie jedyna inicjatywa tej grupy - na 14 czerwca jest zaplanowany festyn, podczas którego będą zbierane fundusze na budowę placu zabaw dla dzieci przy plebanii. Grupa Inicjatywna idzie o krok dalej i już niedługo odbędzie się zebranie założycielskie Stowarzyszenia pod nazwą „Razem”, którego jednym z głównych celów będzie realizacja działań na rzecz mieszkańców Osiedla nr 1 w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl