Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy Drukuj
21.05.2015.

Pomimo wietrznej pogody w niedzielę 17 maja, 43-osobowa grupa rowerzystów z Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy wyruszyła na wycieczkę z Ciechanowca do miejscowości Murawskie Nadbużne.

 
Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy

fot. ks. A. Polakowski


Jechaliśmy wśród lasów, więc nawet nie odczuliśmy podmuchów wiatru. Nasz rowerowy szlak prowadził także wśród malowniczych pól i łąk, mogliśmy podziwiać piękne krajobrazy i oderwać się od miejskich hałasów - powiedziała uczestniczka wycieczki. Świetnie radziły sobie dzieci, po których nie widać było zmęczenia, tylko radość i podekscytowanie z nowej przygody - dodała.

Na kilkanaście rodzin, które zmęczone, ale i zadowolone dotarły do Murawskich Nadbużnych, czekało już rozpalone ognisko.

Organizatorem wycieczki była Grupa Inicjatywna przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu razem z księdzem Proboszczem. To nie jedyna inicjatywa tej grupy - na 14 czerwca jest zaplanowany festyn, podczas którego będą zbierane fundusze na budowę placu zabaw dla dzieci przy plebanii. Grupa Inicjatywna idzie o krok dalej i już niedługo odbędzie się zebranie założycielskie Stowarzyszenia pod nazwą „Razem”, którego jednym z głównych celów będzie realizacja działań na rzecz mieszkańców Osiedla nr 1 w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl