buy medication online
 
Senior i przyroda Drukuj
03.06.2015.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizował projekt pt. „Senior i przyroda” finansowany z Podlaskiego Pozarządowego Funduszu Mikrodotacji realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. 
   
Senior i przyroda


Projekt przebiegał dwuetapowo: dwudziestoosobowa grupa seniorów zwiedziła Ośrodek Edukacyjny Nadleśnictwa Rudka. Specjalista ds. edukacji ekologicznej zapoznał uczestników z aranżacją ekologiczną w plenerze, wskazał na związek człowieka z lasem oraz znaczenie rezerwatów przyrody. W dalszej części wyjazdu w Białowieży poznano Muzeum Przyrodniczo-Leśne, najstarsze w województwie podlaskim, usytuowane w nowoczesnym budynku, w którym w innowacyjny i atrakcyjny sposób prezentowane są zbiory przyrodnicze. Uczestnicy wyjazdu podziwiali panoramę okolicy na tarasie widokowym, a także zwiedzili rezerwat żubrów.

Poza planem wyjazdu, w drodze powrotnej skorzystano z możliwości wysłuchania finałowego koncertu XXXIV Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej w Soborze Św. Trójcy.

W drugim etapie projektu, z pozyskanego w czasie wyjazdu i wysuszonego materiału roślinnego, wykonano w czasie warsztatów pod kierunkiem trenera 20 mini zielników  - zakładek do książek, które przekazano do Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu celem nagrodzenia najaktywniejszych, młodych czytelników.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział i zachęcamy do dalszej współpracy.

                                      

Zofia Januszkiewicz-Diakowska
Prezes UTWSenior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

fot. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card