Otwarcie skrzyżowania ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową Drukuj
16.10.2015.


W Ciechanowcu odbyło się otwarcie skrzyżowania drogi wojewódzkiej Nr 690 (ul. Czyżewska) z drogą powiatową (ul. Pałacowa).  

Otwarcie skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową

fot. UM w Ciechanowcu


Inwestycja polegająca na przebudowaniu skrzyżowania została wykonana na zlecenie Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. W czasie prac trwających od kwietnia do września 2015 roku dokonano rozbiórki starego mostu na rzece Ralce i wybudowano nowy most. Na skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową został wykonany lewoskręt, który znacząco poprawił bezpieczeństwo ruchu drogowego w tym miejscu. Koszt inwestycji wyniósł około 2,4 mln zł. Prace prowadziła firma Unibep S. A. z Bielska Podlaskiego, Oddział Drogowy Unibep S. A. w Łomży.

Otwarcia dokonali: ksiądz Andrzej Polakowski - proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy, Mirosław Reczko - Burmistrz Ciechanowca, Jerzy Leszczyński - członek Zarządu Województwa Podlaskiego, Bogdan Zieliński - Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego, Dorota Łapiak - przewodnicząca Rady Powiatu, Eugeniusz Święcki - przewodniczący Rady Miejskiej w Ciechanowcu oraz Maria Gawryluk - zastępca dyrektora Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, Adam Dzięcioł – prokurent Unibep S.A., Zbigniew Bołtruczyk - kierownik budowy, Adam Sołowiej - kierownik robót.

Otwarcie skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową

Otwarcie skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową

Otwarcie skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową

Otwarcie skrzyżowaniu ulicy Czyżewskiej z ulicą Pałacową 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl