Kreatywne warsztaty dekoratorskie Drukuj
30.10.2015.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa zrealizowało zadanie publiczne pod nazwą „Kreatywne warsztaty dekoratorskie z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu”.

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

W ramach tego projektu odbył się cykl zajęć warsztatowych w dwóch tematach: wyrób naturalnych mydełek glicerynowych oraz warsztaty zdobnictwa na drewnie metodą decoupagu. W warsztatach wzięli udział niepełnosprawni uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz dzieci w wieku 8-12 lat z terenu gminy Ciechanowiec. Zajęcia poprowadziły instruktorki terapii zajęciowej.

Efekty prac można było zobaczyć na wystawie zorganizowanej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.

Uczestnicy warsztatów nabyli nowe wiadomości oraz umiejętności, a ci którzy już wcześniej zetknęli się z tymi technikami mogli je udoskonalić. Można było zaobserwować wzrost kompetencji artystyczno-rękodzielniczych wśród odbiorców projektu. Ponadto nastąpiła wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy pracownikami Środowiskowych Domów Samopomocowych a pracownikami jednostek organizacyjnych Gminy Ciechanowiec, a także integracja grupy dzieci z osobami niepełnosprawnymi, którzy mogli razem kreatywnie spędzić czas wolny.

Zadanie publiczne „Kreatywne warsztaty dekoratorskie z uczestnikami ŚDS w Ciechanowcu” zostało wsparte finansowo przez Burmistrza Ciechanowca. 

                                                  
Aneta Kosińska
Stowarzyszenie Pomocy Szansa
          

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

Kreatywne warsztaty dekoratorskie

fot. Stowarzyszenie Pomocy Szansa 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl