"Maja w ogrodzie" z wizytą w Ciechanowcu Drukuj
10.02.2016.
 
Wyemitowany w ostatnią niedzielę 576 odcinek programu "Maja w ogrodzie" zatytułowany „Historia zielarstwa w Ciechanowcu” został nakręcony w Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. 

"Maja w ogrodzie" z wizytą w Ciechanowcu

fot. www.majawogrodzie.tvn.pl


Z naszym programem jesteśmy po raz kolejny na Podlasiu, gdzie kultywowane są zielarskie tradycje tego regionu. W Ciechanowcu, na terenie zespołu pałacowo-parkowego z połowy XIX wieku, ponad 50 lat temu utworzono bardzo ciekawe Muzeum Rolnictwa. Z terenów Mazowsza i Podlasia zwożono liczne zabytkowe budynki, dzięki czemu powstał interesujący skansen – powiedziała Maja Popielarska prowadząca program „Maja w ogrodzie”.

Ostatni odcinek można obejrzeć w powtórkach programu na TVN Meteo Active oraz na stronie http://www.majawogrodzie.tvn.pl/303,Historia-zielarstwa-w-Ciechanowcu-odc-576,odcinek.html.

O Ciechanowcu będzie także mowa w nowym programie powstającym w TVN Meteo Active: Ekopozytywni, nadawanym co tydzień od 5 marca, w soboty o godz. 9.00,  niedziela 9.30.


"Maja w ogrodzie" z wizytą w Ciechanowcu

"Maja w ogrodzie" z wizytą w Ciechanowcu


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl