buy medication online
 
Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu Drukuj
03.03.2016.
 
W Ciechanowcu gościła grupa absolwentów Szkoły Liderów. Wizyta studyjna miała na celu wymianę doświadczeń oraz zapoznanie się z wszelkimi przejawami aktywności społecznej na terenie Gminy Ciechanowiec, w szczególności z działalnością organizacji pozarządowych. 

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

fot. Marcin Skonieczka


W trakcie pobytu uczestnicy zapoznali się działalnością lokalnych organizacji pozarządowych: Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, Podlaskiej Fundacji Empatia, Stowarzyszenia Razem i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Pobikry oraz odwiedzili Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Środowiskowy Dom Samopomocy, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, filię biblioteki w Winnej-Poświętnej, świetlicę i remizę OSP w Radziszewie-Królach, pomnik żołnierzy napoleońskich, pomnik pomordowanej ludności żydowskiej w Pobikrach, obie ciechanowieckie parafie oraz parafie w Winnej-Poświętnej i Pobikrach, a także „Ziołowy Zakątek" w Korycinach i hodowlę alpak w Bujence. 

Gospodarzem i przewodnikiem był burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko – absolwent I edycji Szkoły Liderów. Pozostali członkowie wizytującej grupy to:  Grzegorz Dudzik - burmistrz Zielonki, Jakub Kochowicz - wójt Gminy Lisewo, Rafał Mathiak - wójt Gminy Klembów, Monika Piotrowska – zastępca burmistrza Czarnkowa, Magdalena Sałek - wójt Gminy Jabłonna, Marcin Skonieczka - wójt Gminy Płużnica oraz Krzysztof Zacharzewski - burmistrz Złocieńca.

Wizyta studyjna została sfinansowana ze środków programu Liderzy PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Szkoła Liderów.


Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności (PAFW) to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderek i liderów działających na rzecz rozwoju lokalnych środowisk, a w szczególności dla uczestników programów PAFW. Program jest realizowany od 2004 roku przez Szkołę Liderów. Powstał, aby wzmocnić i utrwalić wpływ inicjatyw PAFW na rzeczywistość społeczną Polski oraz rozwijać liderski potencjał w środowiskach lokalnych.

Obecnie ruszyła rekrutacja do XII edycji Programu Liderzy PAFW. Termin naboru upływa 8 marca 2016 r. Udział w Programie jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą wyłącznie koszty dojazdu do Warszawy na cztery szkolenia, inaugurację i zakończenie Programu (razem 6 podróży).


Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu

Liderzy z wizytą studyjną w Ciechanowcu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card