buy medication online
 
Budowa placu zabaw dobiega końca Drukuj
01.04.2016.

Dobiegają końca prace przy budowie placu zabaw znajdującym się przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu. Pozostały jeszcze do zamontowania dwa zestawy w cenie około 10 tys. złotych

Budowa placu zabaw dobiega końca

fot. Stowarzyszenie Razem


W sierpniu 2015 roku, podczas pierwszego  etapu budowy placu zabaw, zamontowano zestaw integracyjny. Miesiąc później w drugim etapie pojawił się 25 metrowy zjazd linowy, karuzela tarczowa oraz bujak. Na trzeci etap trzeba było czekać do wiosny 2016 roku, kiedy to ustawiono: auto, lokomotywę z wagonem, potrójną ściankę wspinaczkową, podwójną i pojedynczą huśtawkę oraz huśtawkę ważkę, a także dwa bujaki.

Poza urządzeniami niezbędne jest jeszcze wykonanie właściwego podłoża, ogrodzenie placu i ustawienie ławek. Ponadto w celu zapewnienia ochrony przed umyślnym niszczeniem urządzeń konieczne jest oświetlenie i montaż kamer na placu zabaw.

Do tej pory na realizację inwestycji wydano 45 736 złotych. Do sukcesu przedsięwzięcia przyczynili się w dużej mierze darczyńcy, którzy wsparli je finansowo. Pieniądze na ten cel zbierane były podczas festynów, kiermaszu i balów oraz poprzez wpłaty indywidualne na subkonto parafii. 

Organizatorzy zbiórki Grupa Inicjatywna wraz z ks. Andrzejem Polakowskim, proboszczem parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu, informują wszystkich zainteresowanych wsparciem budowy placu zabaw, że specjalnie na ten cel zostało utworzone parafialne subkonto - nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.

Od samego początku w organizacji zbiórki funduszy, koordynacji działań związanych z transportem i montażem urządzeń bierze udział grupa inicjatywna mieszkańców Osiedla nr 1, którzy postanowili swoją społeczną działalność sformalizować i 20 października 2015 roku zarejestrowali Stowarzyszenie Razem.

                                         
Grupa inicjatywna mieszkańców Osiedla nr 1
Stowarzyszenie Razem


Budowa placu zabaw dobiega końca

Budowa placu zabaw dobiega końca

Budowa placu zabaw dobiega końca

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card