Koncert 3-majowy "Druga Strona" Drukuj
06.05.2016.

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się  Koncert 3-majowy "Druga Strona" z cyklu "Sławomir Leszczyński z towarzyszeniem". 

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

fot. COKiS


Sławomirowi Leszczyńskiemu, który prezentował własne utwory: "Druga strona", "Czas", "Bezsenność", "Pytaj mnie", "Mały Książę" i "Not alone", towarzyszyli: Zespół Wokalny Uczelni AFiB Grupa Vistula z Warszawy, Zespół Wokalno-Instrumentalny Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz działający przy Szkole Podstawowej w Ciechanowcu Zespół Wokalny Akwarele.

Sławomir Leszczyński od 2015 r. koncertuje wykonując własne utwory w ramach autorskiego projektu "Sławomir Leszczyński z towarzyszeniem". Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w Ciechanowcu a kontynuował w Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach i na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wiedzę z prowadzenia zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych pogłębiał na studiach chórmistrzowskich w Akademii Muzycznej  im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz dyrygentury symfoniczno-operowej w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W latach 2006-2014 był dyrygentem oraz kierownikiem artystycznym Warszawskiego Chóru Akademickiego Pro Pace oraz Orkiestry Symfonicznej „Archi dello Spirito”, obecnie jest dyrygentem i kierownikiem artystycznym Akademickiego Chóru Grupa Vistula w Warszawie. Od 2014 r. współpracuje z Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu.


Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"

Koncert 3-majowy "Druga Strona"
 
Koncert 3-majowy "Druga Strona"
 
Koncert 3-majowy "Druga Strona"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl