Projekt "Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji" Drukuj
09.05.2016.
Logotypy

Stowarzyszenie „Zameczek” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Uniwersytet Trzeciego Wieku” i Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu przystępuje do realizacji projektu „Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji” sfinansowanego przez Województwo Podlaskie w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób 50+ zainteresowanych nabyciem umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w zakresie przygotowania tradycyjnych wyrobów i ozdób okolicznościowych (kartki okolicznościowe wyszywane na papierze ozdobnym, pająki słomiano-bibułowe, dekoracje okienne, koronki frywolitkowe, robótki włóczkowe, zakładki do książek).

Pierwsze warsztaty odbędą się dnia 19 maja 2016 r. (czwartek) w sali plastycznej COKiS w Ciechanowcu, ul. 11 Listopada 5A, w godz. 16.00-20.00, kolejne 2 czerwca i 1 września.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt tel. 606 170 063 lub e-mailowy: ciechanowiec@interia.eu do dnia 17 maja 2016 r. 


                                           

Prezes Stowarzyszenia "Zameczek"
Zofia Januszkiewicz-Diakowska

 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl