Powiatowe Eliminacje Festiwalu Piosenki "Mama, Tata i ja" Drukuj
10.05.2016.

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się Powiatowe Eliminacje XXIV edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki „Mama, Tata i ja”, który ma na celu muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłowań i zdolności dzieci w wieku przedszkolnym. 
 
Powiatowe Eliminacje Festiwalu Piosenki "Mama, Tata i ja"

fot. M. Chojnowski UM

Z terenu powiatu wysokomazowieckiego do udziału w konkursie zgłoszonych było 11 dzieci nagrodzonych w gminnych eliminacjach w Ciechanowcu, Czyżewie, Szepietowie i Wysokiem Mazowieckiem.

Przed jury w składzie Sławomir Leszczyński (przewodniczący), Jacek Dudek i Piotr Filiński zaprezentowało się 10 młodych solistów wykonujących dowolnie wybraną piosenkę. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Czaja reprezentująca Wysokie Mazowieckie, drugie miejsce Milena Piekutowska z Czyżewa a trzecie miejsce Julia Zawistowska z Wysokiego Mazowieckiego.

Finał XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki „Mama, Tata i ja” odbędzie się 20 maja o godz. 11.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, w Spodkach przy ul. św. Rocha 14.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl