Brązowy medal w rzucie oszczepem Drukuj
22.06.2016.

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki XVI Podlaskich Igrzysk w Lekkiej Atletyce im. Zbigniewa Orzeszko. W finałach wojewódzkich udział wzięło po 16 zawodników w każdej konkurencji. Szkołę Podstawową im. M. Kopernika w Ciechanowcu  reprezentowało czworo uczniów.

Brązowy medal w rzucie oszczepem

fot. Joanna Czechowicz


Brązowy medal w rzucie oszczepem (400 g) zajęła uczennica klasy VI Paulina Łagoda, podopieczna nauczycielki Joanny Czechowicz. Natomiast o dwa lata młodsza Natalia Tymińska, także trenująca pod opieką Joanny Czechowicz, zajęła V miejsce w konkurencji pchnięcia kulą 2 kg.

Rafał Zdrójkowski uczeń klasy VI zajął VIII miejsce w pchnięciu kulą 4 kg, natomiast Dawid Bachorek, z tej samej klasy, zajął V miejsce w biegu na 600 m. Chłopcy trenują pod opieką nauczyciela Sławomira Pietrzykowskiego.

Wszyscy uczniowie, by zakwalifikować się do finału, musieli pokonać wielu konkurentów biorąc udział w licznych zawodach na szczeblu powiatowym oraz w półfinałach wojewódzkich. Ich wcześniejsze wyniki przedstawiają się następująco:

Rafał Zdrójkowski
- II miejsce w powiecie (pchnięcie kulą)
- II miejsce w półfinałach wojewódzkich (pchnięcie kulą)
- I miejsce w powiecie (rzut dyskiem)
- X miejsce w półfinałach wojewódzkich (rzut dyskiem)

Dawid Bachorek
- I  miejsce w powiecie (bieg na 600 m)
- VI miejsce w półfinałach wojewódzkich (bieg na 600 m)

Paulina Łagoda
- II miejsce w powiecie (rzut oszczepem)
- II miejsce w półfinałach wojewódzkich (rzut oszczepem)

Natalia Tymińska
- II miejsce w powiecie (pchnięcie kulą)
- II miejsce w półfinałach wojewódzkich (pchnięcie kulą)

Komunikat z zawodów

                             

Joanna Czechowicz
Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu


Brązowy medal w rzucie oszczepem

Brązowy medal w rzucie oszczepem
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl