Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa Drukuj
05.08.2016.

W Ciechanowcu odbył się IV Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa, którego ideą jest uczczenie patrona kierowców, dobra wspólna zabawa,  zdrowa rywalizacja oraz integracja. 

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

fot. Organizatorzy


Na starcie stanęło dziewięć rodzinnych załóg rajdowych. Trasa rajdu przebiegała utwardzonymi drogami na pograniczu woj. podlaskiego i mazowieckiego.

Uczestnictwo w rajdzie nie wymagało specjalnego sprzętu i umiejętności. Trasę należało pokonać zgodnie z przepisami ruchu drogowego wykonując po drodze określone (punktowane) zadania. Po przyjeździe do miejsca docelowego czekał na uczestników gorący bigos i kiełbaski z grilla. Następnie zawodnicy musieli pokonać punktowane konkurencje zręcznościowe.

Wszystkie załogi zostały nagrodzone za uczestnictwo, a pierwsze trzy miejsca oraz najstarszy uczestnik rajdu otrzymali dodatkowo puchary zwycięzców.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom rajdu oraz fundatorom nagród: księdzu Andrzejowi Polakowskiemu proboszczowi parafii pw. NMP z Fatimy, Zenonowi Boguszewskiemu z firmy Enduro – Kosianka, Robertowi Godlewskiemu, oraz Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w  Łomży.

Organizatorami IV Parafialnego Rodzinnego Rajdu Samochodowego Św. Krzysztofa byli: ksiądz Andrzej Polakowski, Adam i Robert Godlewscy, Aleksander Majewski, Krzysztof Moczulski i Tadeusz Steć.

                             

Organizatorzy


Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa

Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy Św. Krzysztofa
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl