Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare Drukuj
30.09.2016.

Zakończyła się przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare. Wyremontowany został odcinek o długości  192,70 metrów, szerokość pasa wraz utwardzonym poboczem wynosi obecnie 4 metry.

Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare

fot. A. Kieliszek MPI


Nawierzchnia żwirowa została zastąpiona nawierzchnią bitumiczną z masy mineralno-asfaltowej o grubości gr. 4 cm (warstwa ścieralna) i 4 centymetrową warstwą wiążącą. Wykonano utwardzone pobocza i wjazdy z masy mineralno-asfaltowej. Odwodnienie zapewnione jest poprzez powierzchniowy spływ wód.

Inwestycja zlokalizowana jest na terenach dwóch działek, z której jedna stanowi własność Gminy Ciechanowiec a druga Powiatu Wysokomazowieckiego. Koszt przebudowy pokryty został w całości ze środków własnych gminy i wyniósł 106 411,94 złotych.

Na następny rok zaplanowana jest przebudowa 250 metrowego odcinka drogi we wsi Tworkowice. Wniosek o dofinansowanie tej inwestycji został złożony do Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019, czyli tzw. schetynówek. Wnioskowana kwota dofinansowania to 90200 złotych. Zgodnie z porozumieniem zawartym ze Starostwem Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem powiat dofinansuje przebudowę ww. drogi kwotą 47246,40 złotych. Koszt robót budowlanych według kosztorysu inwestorskiego wynosi 182446,40 złotych.
 

Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare

Przebudowa drogi gminnej we wsi Wojtkowice Stare

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl