Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 z podlaskim akcentem Drukuj
02.11.2016.

W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” w Wiśniowej Górze pod Łodzią odbyły się Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016.

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 


Na Mistrzostwa zostali zaproszeni zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate - wychowankowie shihan Artura Więzowskiego i sensei Roberta Gaździka. Funkcję trenerów i opiekunów reprezentacji pełnili sensei Wojciech Zagdański i sensei Zbigniew Dąbrowski.

Uczestnicy walczyli w 19 kategoriach, dominującą formułą był grappling i Furo Full Ruls (MMA), ale nie zabrakło również pojedynków w kumite semi knockdown i K-1. Walki odbywały się w oktagonie czyli klatce i dla naszych zawodników było to trudne doświadczenie.

Zawodnicy naszego Klubu wywalczyli trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy. Kategoria juniorek 16 lat należała do Izabelli Idźkowskiej, w kategorii kumite semi knockdown juniorek do lat 13 najlepsza była Klaudia Łukasiuk. Pierwsze miejsce w kategorii do 13 lat mężczyzn zdobył Jakub Grabowski. W formule K-1, w kategorii do 75 kg, drugi był walczący pierwszy raz wśród seniorów Jacek Misiewicz, trzecie miejsce zajął Maciej Szaciłowski. Kacper Łukasiuk z Ciechanowca, który był najmłodszym zawodnikiem Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate zdobył 4 miejsce.

Zawody zorganizował sensei Kamil Bazelak  przedstawiciel IFO Organization z siedzibą w  Norymberdze. Sędzią Głównym zawodów był shihan Jan Schneider (5 Dan).
 

                             

Artur Więzowski
Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate


Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl