Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 z podlaskim akcentem Drukuj
02.11.2016.

W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” w Wiśniowej Górze pod Łodzią odbyły się Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016.

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 


Na Mistrzostwa zostali zaproszeni zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate - wychowankowie shihan Artura Więzowskiego i sensei Roberta Gaździka. Funkcję trenerów i opiekunów reprezentacji pełnili sensei Wojciech Zagdański i sensei Zbigniew Dąbrowski.

Uczestnicy walczyli w 19 kategoriach, dominującą formułą był grappling i Furo Full Ruls (MMA), ale nie zabrakło również pojedynków w kumite semi knockdown i K-1. Walki odbywały się w oktagonie czyli klatce i dla naszych zawodników było to trudne doświadczenie.

Zawodnicy naszego Klubu wywalczyli trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy. Kategoria juniorek 16 lat należała do Izabelli Idźkowskiej, w kategorii kumite semi knockdown juniorek do lat 13 najlepsza była Klaudia Łukasiuk. Pierwsze miejsce w kategorii do 13 lat mężczyzn zdobył Jakub Grabowski. W formule K-1, w kategorii do 75 kg, drugi był walczący pierwszy raz wśród seniorów Jacek Misiewicz, trzecie miejsce zajął Maciej Szaciłowski. Kacper Łukasiuk z Ciechanowca, który był najmłodszym zawodnikiem Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate zdobył 4 miejsce.

Zawody zorganizował sensei Kamil Bazelak  przedstawiciel IFO Organization z siedzibą w  Norymberdze. Sędzią Głównym zawodów był shihan Jan Schneider (5 Dan).
 

                             

Artur Więzowski
Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate


Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl