Ferie zimowe z COKiS-em Drukuj
02.02.2017.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. 

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


Ferie rozpoczęły się od spotkania z policjantami w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Policjanci poinstruowali dzieci, jak należy się zachowywać w okresie ferii, na co należy uważać i jak unikać niebezpieczeństw.

Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, rękodzieła artystycznego, angielskiego, pogadankach z psychologiem na temat uzależnień. Dodatkowo miały okazję odwiedzić Muzeum Rolnictwa, w którym na zakończenie zwiedzania odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnymi zabawami śnieżnymi. W trakcie zajęć plastycznych dzieci wykonywały maski karnawałowe, serduszka walentynkowe, przyozdabiały ciastka. W ostatni dzień zimowiska odbyła się wycieczka do Zambrowa na lodowisko i basen.

Zorganizowanie zimowiska było możliwe dzięki dofinansowaniu z funduszy Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz sponsorom: Szkole językowej „Komunikado”, które prowadziło zajęcia angielskiego w trakcie zimowiska, Muzeum Rolnictwa, które nieodpłatnie udostępniło zwiedzanie naszym podopiecznym oraz księdzu proboszczowi Tadeuszowi Kryńskiemu, który zaopatrzył uczestników naszego zimowiska w przepyszne jabłka.

                             

Dyrektor COKiS
Sylwia Kuczuk-Szymańska          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl