Ferie zimowe z COKiS-em Drukuj
02.02.2017.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. 

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


Ferie rozpoczęły się od spotkania z policjantami w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Policjanci poinstruowali dzieci, jak należy się zachowywać w okresie ferii, na co należy uważać i jak unikać niebezpieczeństw.

Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, rękodzieła artystycznego, angielskiego, pogadankach z psychologiem na temat uzależnień. Dodatkowo miały okazję odwiedzić Muzeum Rolnictwa, w którym na zakończenie zwiedzania odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnymi zabawami śnieżnymi. W trakcie zajęć plastycznych dzieci wykonywały maski karnawałowe, serduszka walentynkowe, przyozdabiały ciastka. W ostatni dzień zimowiska odbyła się wycieczka do Zambrowa na lodowisko i basen.

Zorganizowanie zimowiska było możliwe dzięki dofinansowaniu z funduszy Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz sponsorom: Szkole językowej „Komunikado”, które prowadziło zajęcia angielskiego w trakcie zimowiska, Muzeum Rolnictwa, które nieodpłatnie udostępniło zwiedzanie naszym podopiecznym oraz księdzu proboszczowi Tadeuszowi Kryńskiemu, który zaopatrzył uczestników naszego zimowiska w przepyszne jabłka.

                             

Dyrektor COKiS
Sylwia Kuczuk-Szymańska          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl