Ukazał się kolejny numer "Wieści Ciechanowieckich" Drukuj
16.02.2017.

Ukazało się kolejne wydanie biuletynu Urzędu Miejskiego „Wieści Ciechanowieckie”. W tym numerze materiały związane z wydarzeniami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi z terenu miasta i gminy Ciechanowiec w 2016 roku.

Sięgając po nowy numer Wieści możemy się dowiedzieć m.in. o wydatkach na inwestycje w 2016 roku oraz planowanych wydatkach budżetowych w 2017 roku, realizacji zadań inwestycyjnych, kierunku rozwoju miasta i gminy, współpracy finansowej Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi, podejmowanych działaniach w sferze ochrony środowiska, przebiegu realizacji Programu 500+, można zobaczyć wizualizację przedstawiającą przyszły budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu i wiele innych informacji.

Na 48 stronach „Wieści Ciechanowieckich” nie sposób było zamieścić wszystkie zeszłoroczne wydarzenia. Czytelnicy, którzy nie mieli okazji na bieżąco śledzić relacji z wydarzeń w 2016 roku na Miejskim Portalu Internetowym www.ciechanowiec.pl mogą przeczytać w Wieściach o uroczystościach 75. rocznicy zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem, odsłonięciu pomnika Żołnierzy Armii Napoleońskiej w Pobikrach, Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Myśli Jana Pawła II", która odbyła się w Ciechanowcu, Złotych Godach 15 par z naszej gminy, odmulaniu rzeki Nurzec, atrakcjach przygotowanych przez Muzeum Rolnictwa, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu czy Miejską Bibliotekę Publiczną.

Końcowe strony biuletynu to informacje związane z planem pracy Rady Miejskiej w Ciechanowcu, ofertą kulturalną i sportową Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, ofertą Punktu Informacji Turystycznej, a także dane dotyczące punktów informacyjnych, konsultacyjnych czy porad prawnych.

Bezpłatne egzemplarze „Wieści Ciechanowieckich” są dostępne w holu i sekretariacie Urzędu Miejskiego (I piętro), Punkcie Informacji Turystycznej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wydawcą „Wieści Ciechanowieckich” jest Urząd Miejski w Ciechanowcu. Redakcja, opracowanie graficzne i skład: Referat Promocji.

 
Ukazał się kolejny numer Wieści Ciechanowieckich
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl