Program
Karatecy z Ciechanowca na medal Drukuj
16.02.2017.

Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczyli młodzi mieszkańcy gminy Ciechanowiec w Pucharze Polski Furo Karate, który odbył się w Wiśniowej Górze pod Łodzią. 

Karatecy z Ciechanowca na medal

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Zawodnicy rywalizowali w przedziale wiekowym 5-10 lat, juniorów 11-17 lat, seniorów 18-39 lat i weteranów +40 lat i +50 lat. Zawody został rozegrane w kilku formułach walki: Furo Grappling (dzieci, młodzież, seniorzy, weterani), kumite semi knock-down (młodzież, dorośli) i K-1 (seniorzy) i Furo Full Ruls (formuła MMA) – seniorzy. Zawody zorganizował Sensei Kamil Bazelak  przedstawiciel IFO Organization.

W zawodach udział wzięli zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate wychowankowie shihan Artura Więzowskiego i sensei Roberta Gaździka. Trenerem i opiekunem reprezentacji był sensei Wojciech Zagdański. Kategoria juniorek najmłodszych zarówno w grapplingu jak i w kumite semi knockdown należała do Oliwii Puchalskiej z Ciechanowca, która wywalczyła dwa złote krążki. Złoty medal wywalczyła także Klaudia Łukasiuk z Bujenki walcząca w kategorii Kumite, a najmłodszy z zawodników reprezentujących Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Kacper Łukasiuk zdobył II miejsce i tytuł wicemistrza Pucharu Polski. W kategorii full contakt kumite do 75 kg zwyciężył Jacek Misiewicz z Zambrowa, a w formule K-1 (kickboxing) złoto wywalczył kolejny zawodnik Klubu Michał Krajewski.

Zawody odbywały się w oktagonie, czyli w klatce i dla dwójki naszych zawodników było to trudne doświadczenie, z którym poradzili sobie bardzo dobrze. Ogólnie walki stały na wysokim poziomie i były bardzo twarde. Walki juniorów trwały dwa razy po 3 minuty bez specjalnych bonusów za trafienia czystym mawashi geri jodan (kopnięcie okrężne na głowę). Głównie dominowały starcia w formule MMA. – relacjonował shihan Artur Więzowski prezes ciechanowieckiego Klubu.

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl