Regulamin
Karatecy z Ciechanowca na medal Drukuj
16.02.2017.

Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczyli młodzi mieszkańcy gminy Ciechanowiec w Pucharze Polski Furo Karate, który odbył się w Wiśniowej Górze pod Łodzią. 

Karatecy z Ciechanowca na medal

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Zawodnicy rywalizowali w przedziale wiekowym 5-10 lat, juniorów 11-17 lat, seniorów 18-39 lat i weteranów +40 lat i +50 lat. Zawody został rozegrane w kilku formułach walki: Furo Grappling (dzieci, młodzież, seniorzy, weterani), kumite semi knock-down (młodzież, dorośli) i K-1 (seniorzy) i Furo Full Ruls (formuła MMA) – seniorzy. Zawody zorganizował Sensei Kamil Bazelak  przedstawiciel IFO Organization.

W zawodach udział wzięli zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate wychowankowie shihan Artura Więzowskiego i sensei Roberta Gaździka. Trenerem i opiekunem reprezentacji był sensei Wojciech Zagdański. Kategoria juniorek najmłodszych zarówno w grapplingu jak i w kumite semi knockdown należała do Oliwii Puchalskiej z Ciechanowca, która wywalczyła dwa złote krążki. Złoty medal wywalczyła także Klaudia Łukasiuk z Bujenki walcząca w kategorii Kumite, a najmłodszy z zawodników reprezentujących Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Kacper Łukasiuk zdobył II miejsce i tytuł wicemistrza Pucharu Polski. W kategorii full contakt kumite do 75 kg zwyciężył Jacek Misiewicz z Zambrowa, a w formule K-1 (kickboxing) złoto wywalczył kolejny zawodnik Klubu Michał Krajewski.

Zawody odbywały się w oktagonie, czyli w klatce i dla dwójki naszych zawodników było to trudne doświadczenie, z którym poradzili sobie bardzo dobrze. Ogólnie walki stały na wysokim poziomie i były bardzo twarde. Walki juniorów trwały dwa razy po 3 minuty bez specjalnych bonusów za trafienia czystym mawashi geri jodan (kopnięcie okrężne na głowę). Głównie dominowały starcia w formule MMA. – relacjonował shihan Artur Więzowski prezes ciechanowieckiego Klubu.

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

Karatecy z Ciechanowca na medal

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl