Program
Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych Drukuj
27.10.2017.

Z inicjatywy Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na zaproszenie Burmistrza Ciechanowca, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele dziewięciu organizacji pozarządowych oraz jednostek organizacyjnych gminy, Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej.


Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych

fot. O. R. Tomaszewska MPI


Na spotkaniu została przedstawiona prezentacja dotycząca podsumowania współpracy organizacji pozarządowych i samorządu Gminy Ciechanowiec w bieżącym roku oraz głównych założeń „Programu Współpracy w 2018 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”. Szczególny nacisk został położony na analizę propozycji do rozdziału „Priorytetowe zadania publiczne” zawierającego obszary, w ramach których zlecane będą w 2018 roku zadania publiczne. Znalazł się tam nowy obszar: realizacji zadań z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w którym przewiduje się organizację wypoczynku dzieci i młodzieży z Ciechanowca w szczególności w okresie wakacyjnym i ferii zimowych oraz edukację kulturalną i wychowanie dzieci oraz młodzieży z Ciechanowca.

W trakcie spotkania wywiązała się dyskusja o zwiększeniu zakresu działań w obszarze pomocy społecznej, a co za tym idzie, zwiększeniu środków finansowych na realizację zadań. Organizacje zgłaszały też swoich kandydatów na członków komisji konkursowych oraz wypełniały ankietę badającą potrzeby organizacji w zakresie tematyki szkoleń.

Konsultacje projektu „Programu Współpracy w 2018 roku” będą trwały do 31 października 2017 r. Kompletnie wypełniony formularz z uwagami i opiniami można złożyć osobiście w siedzibie w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, ul. Mickiewicza 1 (pokój nr 15), faksem na nr: 86 277 10 66 lub mailem: akieliszek@ciechanowiec.pl lub otomaszewska@ciechanowiec.pl.

Na  podane wyżej adresy mailowe można (bezterminowo) zgłaszać kandydatów na członków komisji konkursowych lub przysłać wypełnioną ankietę dotyczącą tematyki szkoleń.
 
 
 
 
 
Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych
 
Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych
 
Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych
 
Spotkanie przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl