Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe Drukuj
09.05.2018.
 
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zaprasza pasjonatów sportu walki na "Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja, które odbędzie się 12-13 maja 2018 roku w sali klubu przy placu 3 Maja 20 w Ciechanowcu.  
 
"Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja" to zadanie publiczne realizowane w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki na podstawie umowy nr PR.526.3.2018 zawartej 9 kwietnia 2018 roku pomiędzy Gminą Ciechanowiec a Mazowiecko-Podlaskim Klubem Karate.
 
Zadanie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, a ma na celu upowszechnianie sportów walki wśród mieszkańców Gminy Ciechanowiec poprzez zorganizowanie seminarium sportowo-szkoleniowego z mistrzami sztuk walki dla młodych sportowców, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa oraz promocja zdrowego i sportowego stylu życia.
 
Początek seminarium 12 maja o godz.10.00. Zapisy u prezesa klubu Artura Więzowskiego tel. 604 259 053.
 
                                                      Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 
Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koń w obronności i kulturze Polski - seminarium i wernisaż
Koń w obronności i kulturze Polski - seminarium i wernisażMuzeum Rolnictwa im. Ks. Kluka w Ciechanowcu zaprasza  na seminarium "Koń w obronności i kulturze polskiej" połączone z otwarciem wystawy "Zbiory hipologiczne Muzeum...  »»
 
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl