Konsultacje Regionalnego planu transportowego województwa podlaskiego Drukuj
27.06.2018.

Zarząd Województwa Podlaskiego ogłasza postępowanie z udziałem społeczeństwa dotyczące aktualizacji projektu Regionalnego planu transportowego województwa podlaskiego na lata 2014-2020.


Konsultacje będą trwały w dniach od 21 czerwca 2018 roku do 16 lipca 2018 roku. Projekt aktualizacji Regionalnego planu transportowego województwa podlaskiego na lata 2014-2020 dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku www.wrotapodlasia.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu bip.umwp.wrotapodlasia.pl (w zakładce konsultacje społeczne). Z ww. dokumentem można się również zapoznać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, 15-888 Białystok. ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1.
Uwagi i wnioski można składać na formularzu konsultacyjnym, który należy przekazać w wybranej formie:
- drogą elektroniczną na adres: dit.sekretariat@wrotapodlasia.pl
- w formie pisemnej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Infrastruktury i Transportu, 15-888 Białystok ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1.
Uwagi i wnioski można wnosić również ustnie do protokołu bezpośrednio do sekretariatu Departamentu Infrastruktury i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1, pokój 519.

Terminy i miejsca spotkań konsultacyjnych:
- 25 czerwca 2018 r. Łomża, ul. Szosa Zambrowska 1/27 (sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym), w godz. 09.00-11.00
- 27 czerwca 2018 r. Białystok, ul. Św. Rocha 14 (WOAK), w godz. 12.00-14.00
- 28 czerwca 2018 r. Suwałki, ul. Adama Mickiewicza 1 (sala konferencyjna w Urzędzie Miejskim), w godz. 10.00-12.00
- 2 lipca 2018 r. Bielsk Podlaski, Mickiewicza 46 (sala konferencyjna w Urzędzie Gminy), w godz. 12.00-14.00

Uwagi i wnioski z datą wpływu po 16 lipca 2018 r. nie będą rozpatrywane.

Pliki do pobrania:
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Bezpłatne badania mammograficzne
27 lipca 2018 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
Nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych
logo NGO
Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych. Ustawa zobowiązuje do uzyskania wpisu do rejestru organizatorów turystyki... »»
 
Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskim
Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskimCzy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu dla mieszkańców woj. podlaskiego ... »»
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
4 sierpnia na rzece Bug odbędzie się VI edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym
Zdjęcie z www.pixabay.com. Autor: kalhhOrganizator wycieczek i innych form zajęć z dziećmi, zatrudniający wychowawców, bądź opiekunów w zakresie sprawowania opieki nad małoletnimi, zobowiązany jest do... »»
 
Zaproszenie na wystawę "Ignacy Pieńkowski. Malarz z Podlasia"
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na  wystawę czasową "Ignacy Pieńkowski (1877-1948). Malarz z Podlasia". Wystawa czynna w siedzibie... »»
 
Nowe kwoty przychodów w KRUS
Logo KRUSKRUS informuje, że od 1 czerwca 2018 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych. Kwoty miesięcznego przychodu... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl