Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków Drukuj
29.06.2018.
 
Zawodnicy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate wzięli udział w ostatnich w sezonie 2017/2018 zawodach karate. Tym razem pojechali do Wiśniowej Góry gdzie, razem z setką innych zawodników, wystartowali w Ogólnopolskim  Pucharze  Warriors Kyokushin Cup /Samurai League.

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Wychowankowie shihana Artura Więzowskiego i senseia Roberta Gaździka, po ciężkich i trudnych walkach uplasowali się na drugim miejscu drużynowo zdobywając: 13 złotych, 3 srebrne, 1 brązowy, z których 6 złotych, 1 srebrny i 1 brązowy to medale młodych karateków z Ciechanowca.
 
W walkach Kumite, w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, złote medale zdobyli Klaudia Łukasiuk, Kacper Łukasiuk, Oliwia  Puchalska i Cyprian Żurowski. W walce na chwyty, czyli w grapplingu 1 miejsce wywalczyła zarówno Klaudia, jak i Kacper, Oliwia zdobyła 2 miejsce, a Cyprian 3 miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego sezonu i życzymy sukcesu w kolejnych walkach.

W zawodach w Wiśniowej Górze wystartowało ponad 100 zawodników. Wszystkie walki odbywały się w oktagonie, w czterech formułach: Grappling (Ju-Jitsu), Kumite Kyokushin, K-1 i MMA. Organizatorem Ogólnopolskiego  Pucharu  Warriors Kyokushin Cup /Samurai League było Europejskie Centrum Karate.

 

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków

Złoto, srebro i brąz w rękach ciechanowieckich karateków
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Bezpłatne badania mammograficzne
27 lipca 2018 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
Nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych
logo NGO
Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych. Ustawa zobowiązuje do uzyskania wpisu do rejestru organizatorów turystyki... »»
 
Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskim
Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie podlaskimCzy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu dla mieszkańców woj. podlaskiego ... »»
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
4 sierpnia na rzece Bug odbędzie się VI edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym
Zdjęcie z www.pixabay.com. Autor: kalhhOrganizator wycieczek i innych form zajęć z dziećmi, zatrudniający wychowawców, bądź opiekunów w zakresie sprawowania opieki nad małoletnimi, zobowiązany jest do... »»
 
Zaproszenie na wystawę "Ignacy Pieńkowski. Malarz z Podlasia"
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na  wystawę czasową "Ignacy Pieńkowski (1877-1948). Malarz z Podlasia". Wystawa czynna w siedzibie... »»
 
Nowe kwoty przychodów w KRUS
Logo KRUSKRUS informuje, że od 1 czerwca 2018 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych. Kwoty miesięcznego przychodu... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl