Program
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
24.08.2018.

Tradycyjnemu spotkaniu reprezentacji prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizujących o Puchar Burmistrza w meczu piłki nożnej „strona na stronę”, towarzyszyły regaty kajakowe i rywalizacja w rzucie lotką do tarczy.
 
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. O. R. Tomaszewska MPI


Sportowe popołudnie rozpoczęły XI Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca rozgrywane w pięciu kategoriach. Na podium w kategorii par mieszanych znaleźli się: na pierwszym miejscu - Marzena i Marek Boguccy, na drugim - Bogumiła Radziszewska i Szymon Wanaks, na trzecim - Beata Niemyjska i Paweł Niemyjski. W kategorii rodzic i dziecko wystartowały dwie załogi: Marek Bogucki i Wiktoria Bogucka wygrali przed Tomaszem Klimkiem i Magdaleną Klimek. W kategorii seniorów Puchar Burmistrza zdobył Tadeusz Steć, drugi był Krzysztof Binaś, trzeci Henryk Kapłan, a wśród kobiet pierwsza była Ewelina Stankiewicz przed Joanną Czechowicz i Beatą Niemyjską. Jak zawsze najliczniej obsadzoną kategorią były jedynki mężczyzn: zwyciężył Przemysław Zieleniewski, drugi był Szymon Wanaks a trzeci Patryk Fiedoruk.

W meczu reprezentacji prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca zwyciężyła reprezentacja “Ciarkunów”, gromiąc "Mazurów" 5:0. Bramki dla “Ciarkunów” strzelili w I połowie: Andrzej Sękal, Tomasz Karczewski, Karol Terlikowski i Patryk Fiedoruk. W II połowie ostateczny wynik meczu ustalił Marcin Kamiński. Tak, więc Puchar Burmistrza powędrował na rok na lewy brzeg Ciechanowca. Zostały wręczone dwie nagrody specjalne: dla najstarszego zawodnika Krzysztofa Wszoła i najlepszego zawodnika Sławomira Stelengowskiego.

W cieniu meczu "strona na stronę" toczyła się rywalizacja w II Ciechanowieckich Mistrzostwach w Rzucie Lotką do Tarczy. Wśród 29 startujących najlepszy okazał się Tomasz Białowarczuk, a za nim uplasowali się Wojciech Daszkowski i Marek Bogucki

Organizatorem turniejów był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, a oprawę muzyczną i (prawie) profesjonalną relację sportowych wydarzeń zapewnili Norbert Złotkowski i Piotr Uszyński.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl