Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton Drukuj
12.09.2018.

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika zrealizował projekt pt. ”Wszyscy mogą grać w Speedminton-  Crossminton” upowszechniający nową grę wśród mieszkańców Ciechanowca. 

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

fot. UKS przy Szkole Podstawowej im. M. Koperniaka w Ciechanowcu


Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Joanna Czechowicz zorganizowała zajęcia nauki gry w speedminton, ponieważ to gra, w którą może grać każdy. Gra ta ma duży wpływ na wszechstronny rozwój organizmu pod względem fizycznym, rozwijając takie cechy motoryczne jak: szybkość, zwinność, wytrzymałość i przede wszystkim koordynację ruchową.

Na zajęciach zapoznano z przepisami i sprzętem sześciu dorosłych (przyszłych trenerów), 155 przyszłych zawodników (dzieci i młodzież). Dla 14 dziewczynek przeprowadzono 4 dodatkowe spotkania. Projekt zakończyły zawody szkolne w speedminton.

W ramach projektu zakupiono dwa komplety do gry speedminton dla uczestników młodszych (do lat 12) i młodzieży. Sprzęt ten będzie wykorzystywany przez UKS w czasie zajęć rekreacyjnych z dziećmi i dorosłymi.

Projekt był dofinansowany z budżetu Gminy Ciechanowiec w ramach realizacji zadań publicznych w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki.


                             

Uczniowski Klub Sportowy
przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika


Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

 
 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl