Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton Drukuj
12.09.2018.

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika zrealizował projekt pt. ”Wszyscy mogą grać w Speedminton-  Crossminton” upowszechniający nową grę wśród mieszkańców Ciechanowca. 

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

fot. UKS przy Szkole Podstawowej im. M. Koperniaka w Ciechanowcu


Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Joanna Czechowicz zorganizowała zajęcia nauki gry w speedminton, ponieważ to gra, w którą może grać każdy. Gra ta ma duży wpływ na wszechstronny rozwój organizmu pod względem fizycznym, rozwijając takie cechy motoryczne jak: szybkość, zwinność, wytrzymałość i przede wszystkim koordynację ruchową.

Na zajęciach zapoznano z przepisami i sprzętem sześciu dorosłych (przyszłych trenerów), 155 przyszłych zawodników (dzieci i młodzież). Dla 14 dziewczynek przeprowadzono 4 dodatkowe spotkania. Projekt zakończyły zawody szkolne w speedminton.

W ramach projektu zakupiono dwa komplety do gry speedminton dla uczestników młodszych (do lat 12) i młodzieży. Sprzęt ten będzie wykorzystywany przez UKS w czasie zajęć rekreacyjnych z dziećmi i dorosłymi.

Projekt był dofinansowany z budżetu Gminy Ciechanowiec w ramach realizacji zadań publicznych w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki.


                             

Uczniowski Klub Sportowy
przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika


Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl