Program
Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton Drukuj
12.09.2018.

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika zrealizował projekt pt. ”Wszyscy mogą grać w Speedminton-  Crossminton” upowszechniający nową grę wśród mieszkańców Ciechanowca. 

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

fot. UKS przy Szkole Podstawowej im. M. Koperniaka w Ciechanowcu


Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Joanna Czechowicz zorganizowała zajęcia nauki gry w speedminton, ponieważ to gra, w którą może grać każdy. Gra ta ma duży wpływ na wszechstronny rozwój organizmu pod względem fizycznym, rozwijając takie cechy motoryczne jak: szybkość, zwinność, wytrzymałość i przede wszystkim koordynację ruchową.

Na zajęciach zapoznano z przepisami i sprzętem sześciu dorosłych (przyszłych trenerów), 155 przyszłych zawodników (dzieci i młodzież). Dla 14 dziewczynek przeprowadzono 4 dodatkowe spotkania. Projekt zakończyły zawody szkolne w speedminton.

W ramach projektu zakupiono dwa komplety do gry speedminton dla uczestników młodszych (do lat 12) i młodzieży. Sprzęt ten będzie wykorzystywany przez UKS w czasie zajęć rekreacyjnych z dziećmi i dorosłymi.

Projekt był dofinansowany z budżetu Gminy Ciechanowiec w ramach realizacji zadań publicznych w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki.


                             

Uczniowski Klub Sportowy
przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika


Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton

 
 

Informator

Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl