Jesienne spotkanie - zdrowe odżywianie Drukuj
03.10.2018.

O każdej porze roku powinniśmy spożywać posiłki bogate w witaminy i składniki mineralne, które wzmocnią odporność organizmu – jednak jesień ze swoim bogactwem owoców i warzyw oraz chłodną aurą w sposób szczególny sprawia, że sięgniecie po dary natury powinno być czymś naturalnym.
 
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie"

fot. A. Kieliszek MPI


Przedstawienie zatytułowane "Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie" przygotowali uczniowie z klasy II b i członkowie koła przyrodniczego z VI b z wychowawczyniami Dorotą Koc i Hanną Kordulską, a obejrzeli je nie tylko uczniowie ze szkoły podstawowej, ale i 5-latki z ciechanowieckiego Przedszkola oraz podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Krzysztof Pełszyk słowa uznania skierował do rodziców i autorki przestawienia Doroty Koc podkreślając wspaniale dopracowane stroje i robiące duże wrażenie dekoracje, a także do małych aktorów gratulując im występu. Podziękowania otrzymał też Robert Ruciński, który podarował szkole owoce.

To jedno z pierwszych w tym roku przedstawień: „Planujemy jeszcze trzy inscenizacje, a każda z nich będzie swą tematyką nawiązywać do jednej pory roku” – deklaruje wychowawczyni klasy II b Dorota Koc.

Przedstawienie było okazją do zaprezentowania przez Krystynę Łochnicką wystawki jesiennych książek, które czekają na młodych czytelników w szkolnej bibliotece.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl