Program
Jesienne spotkanie - zdrowe odżywianie Drukuj
03.10.2018.

O każdej porze roku powinniśmy spożywać posiłki bogate w witaminy i składniki mineralne, które wzmocnią odporność organizmu – jednak jesień ze swoim bogactwem owoców i warzyw oraz chłodną aurą w sposób szczególny sprawia, że sięgniecie po dary natury powinno być czymś naturalnym.
 
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie"

fot. A. Kieliszek MPI


Przedstawienie zatytułowane "Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie" przygotowali uczniowie z klasy II b i członkowie koła przyrodniczego z VI b z wychowawczyniami Dorotą Koc i Hanną Kordulską, a obejrzeli je nie tylko uczniowie ze szkoły podstawowej, ale i 5-latki z ciechanowieckiego Przedszkola oraz podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Krzysztof Pełszyk słowa uznania skierował do rodziców i autorki przestawienia Doroty Koc podkreślając wspaniale dopracowane stroje i robiące duże wrażenie dekoracje, a także do małych aktorów gratulując im występu. Podziękowania otrzymał też Robert Ruciński, który podarował szkole owoce.

To jedno z pierwszych w tym roku przedstawień: „Planujemy jeszcze trzy inscenizacje, a każda z nich będzie swą tematyką nawiązywać do jednej pory roku” – deklaruje wychowawczyni klasy II b Dorota Koc.

Przedstawienie było okazją do zaprezentowania przez Krystynę Łochnicką wystawki jesiennych książek, które czekają na młodych czytelników w szkolnej bibliotece.


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl