Jesienne spotkanie - zdrowe odżywianie Drukuj
03.10.2018.

O każdej porze roku powinniśmy spożywać posiłki bogate w witaminy i składniki mineralne, które wzmocnią odporność organizmu – jednak jesień ze swoim bogactwem owoców i warzyw oraz chłodną aurą w sposób szczególny sprawia, że sięgniecie po dary natury powinno być czymś naturalnym.
 
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie"

fot. A. Kieliszek MPI


Przedstawienie zatytułowane "Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie" przygotowali uczniowie z klasy II b i członkowie koła przyrodniczego z VI b z wychowawczyniami Dorotą Koc i Hanną Kordulską, a obejrzeli je nie tylko uczniowie ze szkoły podstawowej, ale i 5-latki z ciechanowieckiego Przedszkola oraz podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Krzysztof Pełszyk słowa uznania skierował do rodziców i autorki przestawienia Doroty Koc podkreślając wspaniale dopracowane stroje i robiące duże wrażenie dekoracje, a także do małych aktorów gratulując im występu. Podziękowania otrzymał też Robert Ruciński, który podarował szkole owoce.

To jedno z pierwszych w tym roku przedstawień: „Planujemy jeszcze trzy inscenizacje, a każda z nich będzie swą tematyką nawiązywać do jednej pory roku” – deklaruje wychowawczyni klasy II b Dorota Koc.

Przedstawienie było okazją do zaprezentowania przez Krystynę Łochnicką wystawki jesiennych książek, które czekają na młodych czytelników w szkolnej bibliotece.


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl