Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..." Drukuj
11.10.2018.
 
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zapraszają do udziału w Konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...".

Organizatorzy w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości chcą zachęcić artystów-amatorów zamieszkujących naszą gminę do pracy twórczej. Tytuł konkursu „Jest takie miejsce u zbiegu dróg…” jest umowny, a założeniem było zainteresowanie lokalnej społeczności najbliższą okolicą i jej historią, być może dość odległą w czasie. Źródłem takich informacji mogą być np. nasi dziadkowie, sąsiedzi czy też media społecznościowe. Prosimy o plastyczne przedstawienie miejsc, zdarzeń, ludzi, mających wpływ na rozwój naszej „małej ojczyzny”.

Adresatami konkursu są dzieci, młodzież, dorośli z: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, domów kultury i świetlic i osoby dorosłe z terenu gminy Ciechanowiec.

Prace prosimy dostarczyć pod adres: Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6, 18-230 Ciechanowiec, do dnia 22 października 2018 r.

Powołane przez COKiS jury przyzna nagrody i wyróżnienia w grupach wiekowych:
I grupa: przedszkole i zerówki
II grupa: I-III kl. szkoły podstawowej
III grupa: IV-VI kl. szkoły podstawowej
IV grupa: VII-VIII i gimnazjum
V grupa: szkoły średnie
VI grupa: dorośli

Informacje dotyczące konkursu można uzyskać w siedzibie COKiS, ul. Mostowa 6 (Maria Murawska, st. instruktor ds. plastyki, tel. 511 663 928)

Konkurs plastyczny „Jest takie miejsce u zbiegu dróg..." jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku w ramach konkursu "Lokalne projekty kulturalne" w ramach programu Pomost dla Niepodległej.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na konkurs plastyczny "Jest takie miejsce u zbiegu dróg..."
COKiS logo
22 października upływa termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Jest takie miejsce u zbiegu dróg...", adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Ciechanowiec... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2019 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie jesieni jedyną możliwą formą zwalczania jest systematyczne zgrabianie i zbieranie opadłych liści kasztanowców... »»
 
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
KRUS informuje o zmianie wysokości renty socjalnej
Logo KRUSKRUS informuje, że weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o rencie socjalnej (Dz. U. z 2018 r. poz. 933), na podstawie której ustalono nową wysokość renty socjalnej.... »
 
Więcej z informatora

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl