buy medication online
 
Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe Drukuj
17.10.2018.
 
Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko zaprasza w sobotę 20 października do sali kinowej nowo otwartej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu na seanse filmowe. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w siedzibie Biblioteki (ul. Mostowa 8) i w COKiS (ul. Mostowa 6).
 
W związku z dużym zainteresowaniem filmem animowanym "Mała Stopa" zaplanowana jest dodatkowa projekcja tego filmu na godzinę 13.15.


„Mała Stopa”
sobota 20.10.2018 r. /
Dwa seanse godzina 13.15 i godzina 15.00 - Brak biletów
Bez ograniczeń wiekowych
Reżyseria: Karey Kirkpatrick
Produkcja: USA, 2018

Mała Stopa  
„Mała Stopa” to przygodowa animacja przedstawiająca legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka.
Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę.

To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.


„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”
sobota 20.10.2018 r. / godzina 17.00 - Brak biletów
Od 13 lat
Reżyseria: Denis Delić
Produkcja: Polska, Wielka Brytania, 2018

Dywizjon 303. Historia prawdziwa  

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera.

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo.Serce nie sługa”
sobota 20.10.2018 r. / godzina 19.00 - Brak biletów
Od 12 lat
Reżyseria: Filip Zylber
Produkcja: Polska, 2018

Serce nie sługa
 „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

 
 
 
Źródło opisów  filmweb.pl
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card