Program
Podsumowanie III Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego Drukuj
05.03.2019.

Zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu III Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych o Puchar Burmistrza Ciechanowca dobiegł końca.
 
Podsumowanie III Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego

fot. COKiS


W czterech rozegranych turniejach wzięło udział 40 zawodników i 4 zawodniczki z: Ciechanowca, Czeremchy, Czyżewa, Drohiczyna, Hajnówki, Klukowa, Łochowa, Łosic, Mińska Mazowieckiego, Patków, Siemiatycz, Sokołowa Podlaskiego, Śledzianowa, Twarogów Lackich i Wysokiego Mazowieckiego.

W całym cyklu rozegrano ponad 220 pojedynków toczonych w systemie do dwóch przegranych meczów, a tabelę końcową sporządzono na podstawie najlepszych wyników z trzech turniejów.

Klasyfikacja generalna III Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego:

Mężczyźni:
I miejsce Artur Kasprzak (Mińsk Mazowiecki) - 150 pkt
II miejsce Daniel Sawicki (Siemiatycze) - 136 pkt
III miejsce Wojciech Jadczuk (Śledzianowo) - 122 pkt
IV miejsce Michał Puziński  (Czyżew) - 120 pkt
V miejsce Tomasz Moczulski  (Twarogi Lackie) - 107 pkt
VI miejsce Robert Andrzejewski (Sokołów Podlaski) - 96 pkt

Kobiety:
I miejsce Katarzyna Zieniewicz (Czeremcha) - 43 pkt
II miejsce Paulina Paczuska (Czeremcha) - 42 pkt
III Danuta Stpiczyńska (Ciechanowiec) - 36 pkt
IV miejsce Kinga Korza (Czeremcha) - 32 pkt

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki i Dyrektor COKiS Sylwia Kuczuk-Szymańska wręczyli puchary i nagrody rzeczowe sześciu najlepszym tenisistom, czterem tenisistkom oraz najmłodszemu i najstarszemu uczestnikowi rozgrywek  - Danielowi Moczulskiemu i Krzysztofowi Wszołowi.

Puchary ufundował Burmistrz Ciechanowca a nagrody rzeczowe Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Hurtownia Kaja w Białymstoku.


          Więcej zdjęć...
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl