Program
Jubileusz "złotych" par małżeńskich z Gminy Ciechanowiec Drukuj
07.03.2019.

26 parom małżeńskim z Gminy Ciechanowiec, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Takie odznaczenie przyznawane jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.

Jubileusz „złotych” par małżeńskich z Gminy Ciechanowiec

fot. Z. Poniatowski MPI


Uroczystość „Złotych Godów” przygotowana przez Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej, celebrowaną przez ks. kan. Tadeusza Kryńskiego, dziekana Dekanatu Ciechanowieckiego, ks. Bogusława Wasilewskiego, proboszcza Parafii pw. Św. Stanisława w Pobikrach, ks. Bohdana Sawickiego, proboszcza Parafii pw. Św. Doroty w Winnie-Poświętnej, ks. Andrzeja Polakowskiego, proboszcza Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu i ks. Piotra Klejzerowicza, proboszcza Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Nurcu-Stacji.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Sali Bankietowej „Szczęsny”. W imieniu Prezydenta odznaczenia, symbolizujące zgodność i trwałość małżeństwa, wręczył Jubilatom Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki w asyście Zastępcy Burmistrza Łukasza Godlewskiego i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Barbary Niewiarowskiej.

Gratulując jubilatom burmistrz powiedział: „Złote Gody” są okazją by podsumować, co przez te 50 lat daliście z siebie rodzinie, państwu i społeczeństwu, wychowując swe dzieci na pociechę dla siebie i na wiernych obywateli naszej ojczyzny oraz twórczo pracując na rzecz środowiska, w którym przyszło Wam żyć".

Jubilaci odebrali życzenia i podziękowania od władz samorządowych, rodziny i znajomych. W części artystycznej wystąpił Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zespół muzyczny z Ciechanowca i akordeonista Arkadiusz Kawalec.

W tym roku odznaczenia odebrali: Danuta i Czesław Bartnikowscy, Helena i Józef Boguszewscy, Janina i Józef Ilczukowie, Helena i Stefan Jasieńczukowie, Iwona i Stanisław Kadłubowscy, Krystyna Marianna i Stanisław Kalinowscy, Irena i Ryszard Karczewscy, Barbara i Stanisław Klejzerowiczowie, Heronima i Henryk Kłopotowscy, Halina i Eugeniusz Kocowie, Lucyna i Józef Leszczyńscy, Krystyna Elżbieta i Bolesław Łopuscy, Maria i Eugeniusz Tadeusz Lubińscy, Elżbieta i Leszek Wincenty Niczyporukowie, Janina i Józef Niemyjscy, Anna i Jan Mateusz Olszewscy, Stanisława i Roman Skłodowscy, Regina i Stanisław Mirosław Święciakowie, Maria Halina i Stanisław Talarkowie, Teresa Lucja i Stanisław Tenderendowie, Celina i Tadeusz Traskulewscy, Eugenia i Antoni Eliasz Treblińscy, Helena i Zygmunt Jan Tryniszewscy, Janina i Lucjan Zabuscy, Anna i Tadeusz Zabuscy, Danuta i Henryk Władysław Zawistowscy.


          Więcej zdjęć...
 
 
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl