Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej Drukuj
30.03.2006.


W pierwszym kwartale 2006 roku Miejska Biblioteka Publiczna nabyła 63 książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedstawiamy kilka propozycji wybranych spośród książek sensacyjnych, biografii, historycznych, popularnonaukowych i dziecięcych:

 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Róże w garażu” Agnieszka Tyszka

Z książki emanuje ciepła, rodzinna atmosfera. Stanowi udane połączenie elementów tajemniczości i przygody z nowoczesnością. Rozwija wyobraźnię młodego czytelnika.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Amor i porywacze duchów” Liliana Fabisińska

Druga część cyklu książek o Amorze Korzonku. Jest tu wszystko: pomysł, wartka akcja, świetna narracja! I przede wszystkim to, co lubi najbardziej młody czytelnik – smoki!!!
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej    „Pasterz” Bernard Lecomte

Biografia Jana Pawła II to wynik trwającej cztery lata żmudnej pracy francuskiego dziennikarza. Niezwykle rzetelna od strony faktograficznej, zadziwia śmiałością analiz i wniosków.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej  

  „Donos na Wojtyłę” Marek Lasota

Książka stanowi pierwsze kompleksowe, oparte na analizie dokumentów bezpieki, omówienie inwigilacji polskiego kościoła w epoce PRL-u.

 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej   „Internet. Przewodnik” Maria Sokół

Książka omawia podstawy internetu, sposoby łączenia się z internetem, popularne przeglądarki internetowe, bezpieczne korzystanie z sieci, podstawy tworzenia własnych stron www.
 Nowości w Miejskiej Bibliotece Publicznej   „Niewinny” Harlan Coben

Precyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, tajemnice i zagadki na każdej stronie, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik.

 

 

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl