Konkurs plastyczny "Bliskie sercu" rozstrzygnięty! Drukuj
03.04.2006.


30 marca 2006 roku nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej „Bliskie Sercu” oraz wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii. 

Konkurs organizowany był przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego.

W konkursie wzięły udział 543 prace nadesłane z 33 przedszkoli, szkół i ośrodków kultury z całego powiatu . Ocenie jury zostały poddane 535 prace, które oceniano w 5 kategoriach wiekowych. Przyznano 12 nagród i 28 wyróżnień. Komisja oceniająca prace, podkreśliła wysoki poziom artystyczny, szczególnie w młodszych grupach uczestników oraz dużą wyobraźnię i pomysłowość autorów, jak też bogatą różnorodność zastosowanych technik plastycznych.

Pierwsza kategoria - przedszkole:
        I miejsce – Milena Stokowska - Czyżew
        II miejsce – Szymon Borys - Szepietowo
        III miejsce – Natalia Jaworowska - Czyżew
Wyróżnienia: Szymon Borek, Michał Derewońko, Joanna Kosk, Mateusz Szaciłowski - Ciechanowiec, Ola Sienicka i Anna Zaremba - Czyżew, Magda Berbochowska i Roma Stypułkowska - Wysokie Mazowieckie, Kinga Łapińska - Nowe Piekuty.

Druga kategoria – klasy I – III
        I miejsce – Katarzyna Piętka – Święck Wielki
        II miejsce – Aneta Skłodowska – Święck Wielki
        III miejsce – Lidka Skupniewska – Czyżew
Wyróżnienia: Karol Kołakowski, Mateusz Czajkowski – Stypułki-Święchy, Monika Godlewska, Marta Tymińska – Czyżew, Patrycja Koc, Michał Krasowski –Koce-Schaby.

Trzecia kategoria – klasy IV – VI
        I miejsce – Agnieszka Mirecka – Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
        II miejsce – Asia Kłopotowska – COKiS
        III miejsce – Karolina Niemyjska COKiS
Wyróżnienia: Emilia Piszczatowska, Aleksandra Molenda, Magdalena Płaszczyk, Anna Wyszyńska – Wysokie Mazowieckie, Jolanta Barszczewska – Koce Schaby, Paweł Hajduczek – GOK Szepietowo, Ewelina Wojtkowska – COKiS, Monika Wesołowska – Święck Wielki.

Czwarta kategoria – gimnazjum:
        I miejsce Anna Stokowska –Czyżew
        II miejsce – Żaneta Bogucka – Czyżew
        III miejsce – Marta Kalinowska – Nowe Piekuty
Wyróżnienia: Anna Wiśniewska – Wysokie Mazowieckie, Katarzyna Maleńka, Ewelina Lipska, Agnieszka Michalczuk – Czyżew.

Piąta kategoria – liceum:
W tej grupie przyznano tylko jedno wyróżnienie dla Anny Małachowicz z Ciechanowca.

Dyplomy uznania otrzymały także najaktywniejsze instytucje:
        Przedszkola: w Czyżewie, Ciechanowcu i w Wysokiem Mazowieckiem nr 1 oraz nr 2
        Szkoły Podstawowe: Nowe Piekuty, Święck Wielki, Czyżew, Stypułki-Święchy, Koce-Schaby, Ciechanowiec, Wysokie mazowieckie nr 1.
        Gimnazjum: Czyżew, Wysokie Mazowieckie, Nowe Piekuty.
        Ośrodki kultury: GOK w Szepietowie, COKiS w Ciechanowcu.

Pozostałe instytucje, które wzięły udział w konkursie:
        Przedszkole: Krzeczkowo-Szepielaki
        Szkoły podstawowe: Kuczyn, Dąbrowa, Dzięciel, Bruszewo, Dąbrowa Wielka, Łempice, Radziszewo Stare, Wojny-Krupy, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa Nowa Wieś, Wyliny-Ruś
        Zespoły Szkół: Sokoły, Rosochate Kościelne, Kobylin-Borzymy oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem.

więcej zdjęć...

Konkurs plastyczny „Bliskie sercu” rozstrzygnięty! 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl