buy medication online
 
W czwartek na targu... Drukuj
20.04.2006.

Piękna , słoneczna pogoda sprzyja pracom na świeżym powietrzu. Działkowcy i właściciele ogródków przydomowych, którzy rozpoczęli prace w swoich ogródkach, mogą już zaopatrzyć się w rozsadę warzyw i kwiatów jednorocznych oraz w drzewka i krzewy owocowe i ozdobne. Na ciechanowieckim targowisku pojawiły się stoiska, w których można kupić nasiona warzyw i kwiatów, cebule kwiatowe w dużym wyborze, cebulę dymkę oraz sadzonki.

Ceny rozsady porów, selerów i kapusty kształtują się od 20–30 groszy za sztukę, pomidorów od 1-1,80 zł, kwiatów, w zależności od odmiany, już od 1 zł, a krzewów róż pnących od 3 zł.

W pełnym asortymencie pojawiły się już sadzonki drzew owocowych – możemy kupić różne odmiany jabłoni, śliw, grusz, wiśni czy czereśni. W zależności od odmiany i wielkości sadzonki ceny od 5 do 10 zł.

Także miłośnicy drzew i krzewów ozdobnych bez problemów znajdą coś dla siebie – cena jak zwykle zależy od odmiany i wielkości wybranej rośliny, ale małe krzewy iglaste można kupić już za 8 zł, duże kosztują do 45 zł.

Wszyscy zainteresowani mogą zaopatrzyć się w to co potrzebne na targu, który odbywa się co tydzień w czwartek na Targowisku Miejskim.

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card