W czwartek na targu... Drukuj
20.04.2006.

Piękna , słoneczna pogoda sprzyja pracom na świeżym powietrzu. Działkowcy i właściciele ogródków przydomowych, którzy rozpoczęli prace w swoich ogródkach, mogą już zaopatrzyć się w rozsadę warzyw i kwiatów jednorocznych oraz w drzewka i krzewy owocowe i ozdobne. Na ciechanowieckim targowisku pojawiły się stoiska, w których można kupić nasiona warzyw i kwiatów, cebule kwiatowe w dużym wyborze, cebulę dymkę oraz sadzonki.

Ceny rozsady porów, selerów i kapusty kształtują się od 20–30 groszy za sztukę, pomidorów od 1-1,80 zł, kwiatów, w zależności od odmiany, już od 1 zł, a krzewów róż pnących od 3 zł.

W pełnym asortymencie pojawiły się już sadzonki drzew owocowych – możemy kupić różne odmiany jabłoni, śliw, grusz, wiśni czy czereśni. W zależności od odmiany i wielkości sadzonki ceny od 5 do 10 zł.

Także miłośnicy drzew i krzewów ozdobnych bez problemów znajdą coś dla siebie – cena jak zwykle zależy od odmiany i wielkości wybranej rośliny, ale małe krzewy iglaste można kupić już za 8 zł, duże kosztują do 45 zł.

Wszyscy zainteresowani mogą zaopatrzyć się w to co potrzebne na targu, który odbywa się co tydzień w czwartek na Targowisku Miejskim.

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

W czwartek na targu

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl