Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, rocznika 1972-1976 Drukuj
30.05.2006.

W dniach 27 – 28 maja 2006 odbył się Zjazd Absolwentów rocznika 1972–1976 w 30 rocznicę zdania matury. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. za wychowawców i wychowanków oraz uczestników spotkania, którą celebrowali ks. Stanisław Kozłowski, który uczył ten rocznik przez 2 lata i ks. Witold Kosiński - absolwent.

Po Mszy uczestnicy zostali powitani przez dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w murach szkoły i obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez aktualnych uczniów. Sprawdzenie list obecności wykazało, że na Zjazd stawili się wychowawcy: Mirosław Kulesza i Krystyna Godlewska, większość nauczycieli i uczniów (nieobecni przekazali pozdrowienia i zdjęcia, by choć tak uczestniczyć w spotkaniu). Następnie przeprowadzono lekcję wychowawczą na temat: “Nasze miejsce we współczesnym świecie na kanwie 76-u życiorysów rocznika 1972-1976”.

W niedzielę uczestnicy zjazdu na cmentarzu zapalili znicze na grobach swych nauczycieli; Stanisława Rutkowskiego, Zenona Proniewicza, Tadeusza Romula, Czesława Burdziuka i Krystyny Ślepowrońskiej.

Następnym punktem programu był mecz piłki siatkowej rozegrany ku pamięci Czesława Burdziuka, który był nauczycielem absolwentów. Zdolności sportowe tego rocznika były duże - zdobywali medale w piłce siatkowej, piłce ręcznej, awansowali do A-klasy - mecz był zacięty i zakończył się remisem 1:1.

Pogoda popsuła plany spędzenia popołudnia przy ognisku, więc ostatnia część spotkania odbyła się w jednej z sal lekcyjnych.

więcej zdjęć...

Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, rocznika 1972-1976 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl