Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej Drukuj
23.03.2007.

Na VI sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 23 marca, byli obecni: starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, wicestarosta Leszek Gruchała, przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Łapiak, dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem Stanisław Bielski, przedstawicielka Oddziału Podlaskiego Narodowego Funduszu Zdrowia Marlena Rojecka.
   
Głównym punktem obrad była sprawa zamknięcia oddziału wewnętrznego Szpitala w Ciechanowcu, która rozpoczęła się od odczytania przez przewodniczącego Rady Miejskiej listów wystosowanych przez Społeczny Komitet Obrony Szpitala w Ciechanowcu do burmistrza Ciechanowca, Starosty Wysokomazowieckiego, Rady Powiatu Wysokomazowieckiego i dyrektora Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem oraz listu Burmistrza Ciechanowca do Starosty Wysokomazowieckiego. 

W czasie debaty swoje stanowisko i powody, dla których zamknięto oddział wewnętrzny Szpitala w Ciechanowcu przedstawił dyrektor Stanisław Bielski. Pani Marlena Rojecka przedstawiła stanowisko NFZ. Głos zabierali także obaj burmistrzowie Ciechanowca, starosta Bogdan Zieliński, członkowie Społecznego Komitetu Obrony Szpitala, radni Rady Miejskiej i przedstawiciele społeczeństwa przybyli na sesję.

Po zakończeniu dyskusji Rada Miejska wyraziła sprzeciw wobec likwidacji oddziału wewnętrznego w Szpitalu w Ciechanowcu i zobowiązała Burmistrza do powołania Zespołu, w skład którego wejdzie po 2 przedstawicieli rady Miejskiej, Burmistrza i Społecznego Komitetu Obrony Szpitala, w celu usprawnienia rozmów w sprawie Szpitala.

Debata w sprawie Szpitala w Ciechanowcu - VI sesja Rady Miejskiej  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl