Program
Zakończył się cykl konkursów "Talenty, talenty...2007" Drukuj
26.03.2007.

 Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu świętowała uroczyście pierwszy dzień wiosny, przy okazji podsumowując tradycyjny, doroczny cykl konkursów „Talenty, talenty...2007.” W sali gimnastycznej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród oraz występy laureatów, a w auli, ekologiczne przedstawienie i tańce ludowe w wykonaniu naszych uczniów.
   
Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy I b, przedstawieniem pt. „Kłótnia liczb” – przygotowanym na „Dzień matematyki klas czwartych”. Cała sala śpiewała matematyczną piosenkę, a zwycięzcy konkursów matematycznych zostali nagrodzeni. Apel był okazją do nagrodzenia i zaprezentowania wszystkich laureatów „talentowych” konkursów – piszemy o nich szczegółowo na szkolnej stronie: www.kopernik.webd.pl.
   
Dyplomy i nagrody otrzymali także laureaci konkursów przedmiotowych – Szymon Wanaks (VIc) - laureat wojewódzkiego konkursu z historii, finaliści konkursu historycznego: Martyna Bruś (VIc), Patryk Benedysiuk(VIb), Mateusz Kotkowicz (VIc) i Kinga Uszyńska (VIa) - także finalistka konkursu matematycznego.
   
Jako, ze tematem przewodnim „Talentów…” było hasło „Grasz w zielone? Gram w zielone!”, na podsumowanie dnia obejrzeliśmy przygotowane przez klasy Ic i IVd przedstawienie nt. ochrony przyrody i zgodnego z nią współżycia. Zgodnie z ekologiczną tematyką „rozprawiliśmy się” z przygotowanymi na konkurs Marzannami. Ciekawy dzień w szkole okazał się o wiele przyjemniejszy niż nudne wagary!

 

                                                    

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
w Ciechanowcu


Zakończył się cykl konkursów „Talenty, talenty...2007”

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl