"Powiew Wiosny" - I Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego PZM Drukuj
27.03.2007.

25 marca w Ciechanowcu rozpoczęły się Mistrzostwa Okręgu Białostockiego Polskiego Związku Motorowego w Turystyce Motorowej '2007 . Rajd został zorganizowany przez Automobilklub Ciechanowiecki pod nazwą “Powiew Wiosny”. Wzięło w nim udział 13 załóg z Automobilklubu Ciechanowieckiego, Automobilklubu Łomżyńskiego, Podlaskiego Zrzeszenia Motorowo – Turystycznego z Siemiatycz i Klubu Motorowego “Quercus” z Romanówki.
   
Uczestnicy rajdu mieli do pokonania 50 kilometrową trasę, na której musieli odnaleźć Punkty Kontrolne Przejazdu, musieli także odbyć próbę sprawności kierowania pojazdem oraz odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących atrakcji turystycznych znajdujących sie na trasie rajdu oraz na pytania z przepisów ruchu drogowego.

Klasyfikacja załóg odbywała się za pomocą punktów karnych przyznawanych za przekroczenia czasu, pominięcie lub pomylenie PKP, mylne odpowiedzi na pytania, błędy w czasie próby sprawnościowej czy przekroczenia przepisów ruchu drogowego.

Po podsumowaniu wyników I miejsce zdobyła załoga z numerem startowym 10 w składzie: kierowca Artur Piasecki - Klub Motorowy “Quercus” i pilot Łukasz Gaworek z Podlaskiego Zrzeszenia Motorowo – Turystycznego, którzy zgromadzili 55,7 punktów karnych;
II miejsce – załoga nr 27 w składzie: kierowca Marcin Jasiński i pilot Emilia Jasińska z Automobilklubu Łomżyńskiego – 65 punktów karnych; III miejsce – załoga nr 29 w składzie kierowca Łukasz Uszyński i pilot Kamil Zaręba z Automobilklubu Ciechanowieckiego – 67, 5 punktów karnych.

Puchary, nagrody i wyróżnienia wręczył kierowcom i pilotom Burmistrz Ciechanowca.


“Powiew Wiosny” - I Runda Mistrzostw Okręgu Białostockiego PZM 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl