Zarządzeniem Nr 7/2020 z dnia 14 grudnia 2020 roku Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu wyznaczył Koordynatora do spraw dostępności w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciechanowcu. Funkcję będzie pełniła Agnieszka Chicheł-Zaręba.

 

Podstawa prawna
Wyznaczenie koordynatora do spaw dostępności dla Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu było realizacją obowiązku nałożonego na wszystkie podmioty publiczne przez ustawę o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, która weszła w życie 20 września 2019 roku.

 

Zadania koordynatora ds. dostępności
Zgodnie z zapisami ustawy, do zadań koordynatora ds. dostępności będzie należało:

  • wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu
  • przygotowanie i koordynacja wdrożenia planu działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu
  • monitorowanie działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu w zakresie zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

 

Dane kontaktowe:
Koordynator do spraw dostępności w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciechanowcu
Agnieszka Chicheł-Zaręba
Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Mickiewicza 1 , 18-230 Ciechanowiec
telefon: 86 277 11 45 wew. 23
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.