Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Mazowiecko-Podlaski Klub Karate powstał 15 listopada 1995 roku pod nazwą Mazowiecko-Podlaski Klub Oyama Karate. Główny nacisk w Klubie kładzie się na praktyczne korzyści wynikające z uprawiania karate - dobre zdrowie, poczucie bezpieczeństwa oraz systematyczne kształtowanie charakteru ćwiczącego, a nie na zdobywanie medali, to bowiem jest udziałem nielicznych. Jednakże członkowie Klubu sprawdzają swoje umiejętności w rywalizacji z innymi zawodnikami i odnoszą duże sukcesy na krajowych i międzynarodowych dojo.

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate prowadzony jest przez Artura Więzowskiego - założyciela i głównego trenera, który od 2008 roku jest szefem szkolenia Polskiej Federacji BudoKai oraz szefem szkolenia knockdown. Klub jest członkiem i posiada Licencję Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate. Zajęcia w Klubie prowadzą Shihan Artur Więzowski 6 dan Karate Kyokushin i 8 dan Ju Jitsu oraz Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin Karate, 3 dan Ju Jitsu. Obecnie Klub działa na terenie Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Jabłoni Kościelnej, Siemiatycz i Zambrowa.

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
ul. Parkowa 8
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 277 12 91, 86 277 15 07, tel. kom. 604 259 053
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://pl-pl.facebook.com/Mazowiecko-Podlaski-Klub-Karate